VEDAŞ, VEPSAŞ ve EÜAŞ’tan MGC’ye ziyaret

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) İl Müdürü Eşref Şentürk, Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş (VEPSAŞ) İl Müdürü Mesut Baskın, Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Alparslan1 Hes İşletme Müdürü Hüseyin Örün ve Enerji Bir Sen Muş Şube Başkanı Yaşar Kök ile beraberindekiler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Muş Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret ettiler. 10 Ocak Çalışan […]

VEDAŞ, VEPSAŞ ve EÜAŞ’tan MGC’ye ziyaret
VEDAŞ, VEPSAŞ ve EÜAŞ’tan MGC’ye ziyaret
  • Yayınlanma12 Ocak 2020 12:52

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) İl Müdürü Eşref Şentürk, Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş (VEPSAŞ) İl Müdürü Mesut Baskın, Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Alparslan1 Hes İşletme Müdürü Hüseyin Örün ve Enerji Bir Sen Muş Şube Başkanı Yaşar Kök ile beraberindekiler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Muş Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret ettiler.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey’i ziyaret eden heyet Günün anlam ve önemine binaen, Gazetecilerin kamuoyunu doğru bilgilendirme açısından mesai mefhumu gözetmeksizin zor bir iş ifa ettiklerini söyledi. Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden gazetecilerin aynı zamanda vatandaşla dünya arasında köprü görevi üstlendiğini belirten görüşmede, “Bu önemli görevi yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yerine getiren gazetecilerimizin mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve haberdar etmek için verdikleri mücadele her türlü övgüye layıktır. Kalemini haktan ve toplumun menfaatinden yana kullanarak basın meslek etiği ilkelerinden ödün vermeden, sorumluluk duygusu içerisinde çalışan değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar, çalışmalarınızda da başarılar dileriz.” denildi.

Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey ve Gazetecilerle ile bir süre sohbet eden VEDAŞ, VEPSAŞ ve EÜAŞ ekibi kentteki hizmetleri hakkında da bilgi verdiler.

Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, VEDAŞ İl Müdürü Eşref Şentürk, VEPSAŞ İl Müdürü Mesut Baskın, EÜAŞ Alparslan1 Hes İşletme Müdürü Hüseyin Örün ve Enerji Bir Sen Muş Şube Başkanı Yaşar Kök ile beraberindeki heyete teşekkür etti.HABER49