ASKF´DEN REKTÖR POLAT´A ZİYARET

Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Kemal Türkan ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat makamında ziyaret etti. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, kendilerini ziyarete gelen Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Kemal Türkan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyaret […]

ASKF´DEN REKTÖR POLAT´A ZİYARET
ASKF´DEN REKTÖR POLAT´A ZİYARET
  • Yayınlanma15 Mart 2018 13:43
  • Güncelleme3 Şubat 2020 10:28

Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Kemal Türkan ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat makamında ziyaret etti.

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, kendilerini ziyarete gelen Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Kemal Türkan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyaret kapsamında; ASKF Başkan Yardımcısı Abit Oruç, Genel Sekreteri Fırat Aykan, Disiplin Kurulu Başkanı Erhan Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Çakır, Murat Subaşı ve Turan Ülker de hazır bulundu.

Muş Alparslan Üniversitesi´nin özellikle Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu´nun (BESYO) açılmasıyla birlikte sportif faaliyetler konusunda yakaladığı yükselen ivmeyi büyük bir ilgiyle takip ettiklerini ifade eden ASKF Başkanı Kemal Türkan, Prof. Dr. Polat´a ve onun nezdinde BESYO yöneticilerine Muş´a sağladıkları katkıdan ötürü teşekkür etti.

Muş Alparslan Üniversitesi bünyesinde inşaatı süren spor tesislerinin üniversitenin sportif vizyonu doğrultusunda bir an evvel tamamlanmasını ve Muş sporunun hizmetine sunulmasını arzu ettiklerini belirten ASKF Başkanı Türkan, üniversite tarafından farklı branşları bünyesinde bulunduracak amatör bir spor kulübünün kurulmasını da talep ettiklerini ifade etti. BESYO´nun akademik anlamda gelişimiyle her geçen dönem daha da güçleneceğine olan inançlarını dile getiren ASKF yönetim kurulu üyeleri ise, üniversite tarafından sportif konularda yürütülecek bütün çalışmalarda işbirliğine hazır olduklarını söylediler.

Yapılan konuşmalar sonrasında konuşan Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat da, üniversitenin sosyal ve kültürel konularda olduğu gibi sportif sahada da Muş´un adını yurtiçinde ve dışında duyuracak her tür çalışmaya bütün imkânlarıyla destek olmaya devam edeceğini söyleyerek, konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafının çekinilmesiyle sona erdi.