2023 Yılı İl Genel Meclisi İlk toplantısı yapıldı

Muş İl Genel Meclisi’nin Ocak ayı toplantısı Meclis Başkanı Sait Yıldırım Başkanlığında gerçekleştirildi. İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantı açılış, yoklama ve saygı duruşu ile başladı. Toplantı da merkez, Bulanık, Hasköy, Malazgirt ve Korkut ilçeleri mütevelli heyetinde görev alacak hayırsever vatandaşların belirlenmesi, Kale ve Muratpaşa Mahallelerinin doğalgaz kullanım konuları ile denetim komisyonunda görev alacak […]

2023 Yılı İl Genel Meclisi İlk toplantısı yapıldı
2023 Yılı İl Genel Meclisi İlk toplantısı yapıldı
  • Yayınlanma2 Ocak 2023 14:09

Muş İl Genel Meclisi’nin Ocak ayı toplantısı Meclis Başkanı Sait Yıldırım Başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantı açılış, yoklama ve saygı duruşu ile başladı. Toplantı da merkez, Bulanık, Hasköy, Malazgirt ve Korkut ilçeleri mütevelli heyetinde görev alacak hayırsever vatandaşların belirlenmesi, Kale ve Muratpaşa Mahallelerinin doğalgaz kullanım konuları ile denetim komisyonunda görev alacak İl Genel Meclisi Üyelerini seçme konuları görüşüldü.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Sait Yıldırım, yılın ilk meclis toplantısını meclis salonunda gerçekleştireceklerini söyledi.

2023 yılının Muş’a, milletimize ve tüm insanlık alemine hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Yıldırım, “2023 Meclis Toplantılarını inşallah ahenk içerisinde, birlik beraberlik içerisinde, güzel bir kaynaşma içerisinde yürüteceğimize kanaat getiriyoruz. Temennimiz şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı şekilde meclis çalışmalarımız olacaktır” dedi.

7 maddelik gündem maddesinin hafta içerisinde yapılacak toplantılarda sonuca bağlanması bekleniyor. Toplantı, dilek ve temennilerde bulunulması ile sona erdi.HABER49