Yerkazan`da Kütüphane müdürü Çobana Ziyaret

Muş Türk Telekom Müdürü Hayrettin Yerkazan, Kütüphane İl Müdürü Tarık Çoban´ı makamında ziyaret ederek Yeni kurulan Kütüphane hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimizin gelişiminde kütüphanelerin önemine vurgu yapan Muş Türk Telekom Müdürü Hayrettin Yerkazan, Türk Telekom Olarak her türlü iletişim hizmetini sunacağız İl Halk Kütüphanemiz çocuklarımıza, gençlerimize ve tüm vatandaşlarımıza hizmet […]

Yerkazan`da Kütüphane müdürü Çobana Ziyaret
Yerkazan`da Kütüphane müdürü Çobana Ziyaret
baykal
  • Yayınlanma6 Nisan 2018 11:30

Muş Türk Telekom Müdürü Hayrettin Yerkazan, Kütüphane İl Müdürü Tarık Çoban´ı makamında ziyaret ederek Yeni kurulan Kütüphane hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimizin gelişiminde kütüphanelerin önemine vurgu yapan Muş Türk Telekom Müdürü Hayrettin Yerkazan, Türk Telekom Olarak her türlü iletişim hizmetini sunacağız İl Halk Kütüphanemiz çocuklarımıza, gençlerimize ve tüm vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Vatandaşlarımız internet ve bilgisayar hizmetinden faydalanıyor. İl Halk Kütüphanemizin her kesime hizmet verdiğini gösteriyor. Türkiye’nin eğitimli ve yetişmiş insanların omuzlarında yükseleceğini dile getiren Türk Telekom Müdürü Hayrettin Yerkazan, “Çocuklarımızın okumasını istiyoruz. Memleketin geleceği çocuklarımızın iyi bir eğitim almasını önemsiyoruz.” dedi.
Kütüphane İl Müdürü Tarık Çoban Muş Türk Telekom Müdürü Hayrettin Yerkazan ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yeni faaliyete geçen kütüphanenin son model olduğunu ve her öğrenciye hitap ettiğini aktardı, Çoban Kütüphanemizden günde ortalama 250-300 öğrencimiz yararlanıyor. En kısa zamanda bu sayıyı ikiye katlayacağız, hafta sonları büyük yoğunluk oluyor. Kütüphanemizde her türlü okuma hizmeti veriyoruz. Muş ile ilgili bir oda oluşturduk, burada Muş kitaplarını toplayıp okuyucularımızın hizmetine sunacağız. Dedi.