Reklam
Reklam

Yeniden Refah Partisinden Valilik ziyareti

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen ve yönetimi, Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz’ü ziyaret etti. Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, İl Yönetim Kurulu üyeleri Cihat Ardil, Mustafa Altınay, İrfan Çelik, Merkez İlçe Başkanı Sabri Taşyan ve Gençlik Kolları Başkanı Cihan Aktaş Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz’ü ziyarette bulundular. […]

Yeniden Refah Partisinden Valilik ziyareti
Yeniden Refah Partisinden Valilik ziyareti
Haber49 Editör
  • Yayınlanma17 Ağustos 2022 14:17

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen ve yönetimi, Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz’ü ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, İl Yönetim Kurulu üyeleri Cihat Ardil, Mustafa Altınay, İrfan Çelik, Merkez İlçe Başkanı Sabri Taşyan ve Gençlik Kolları Başkanı Cihan Aktaş Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz’ü ziyarette bulundular. Sohbet havasında geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Gündüzöz, Muş’un temel sorunlarıyla alakalı olarak neler yapılabileceğine yönelik istişarelerde bulunuldu.

Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Şen, “Muş Valimizle son derece verimli geçtiğini düşündüğümüz bir ziyaret gerçekleştirdik. Ortak kaygımız olan Muşumuz ile ilgili ne tür sorunlar olduğunu ve çözümleri noktasında neler yapılabileceğini konuştuk. Misafirperverliğinden dolayı başta Muş Valimiz Sayın Doç. Dr. İlker Gündüzöz’e ve tüm valilik personeline partimiz adına teşekkür ederiz” dedi.

Valilik Ziyareti sonrası gazetemiz Haber49’u ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen ve Partililer kentin sorun ve sıkıntıları ile yapılan çalışmaları anlattı.

Heyet adına konuşan İl Başkanı Kerem Şen, “Cumhuriyet tarihi boyunca süregelen bir gelenek haline geldi: Muş’un diğer illeri sürekli geriden takip etmesi… Bu Muş un makus talihi mi? Yoksa Muşlunun omuzuna basıp yükseldikten sonra Muş’u ve Muşluyu kaderine terk edip kişisel rant peşinden koşan siyasetçilerin açtığı derin yara mı? merak ediyoruz” dedi.

Şen konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu rant kavgasının içinde tarafsız durup iyi işler çıkarmak ve memleketin yarasına bir nebze de olsa merhem sürmek, bu buhranda herkese nefes aldırır. Bu bağlamda sayın valimize de bir teşekkür borçluyuz sanırım. Genç nüfus bakımından Türkiye’nin ilk 3 ili arasında yerini alan ilimize açtığı tesislerle gençlerimize iş alanları ve imkanı sağlandı. İlimize özellikle büyük tekstil işletmeleri için yer taleplerinin karşılanmasını sağlayarak binlerce gencimizin iş hayatına atılıp aile bütçelerine katkıda bulunması sağlanmış hem de turizm bakımından memlekete önemli eserler bırakmış ve bırakmaya devam etmekte olan İl Valimiz Doç. Dr. İlker Gündüzöz’e Partim ve hemşerilerim adına çok teşekkür ediyorum. Muş’a yapılan bu yatırınlar bir nebze de olsa Muş esnafının nefes almasını sağlamaktadır. Siyasetçilerimiz ve bazı kurum müdürlerimizin de bütün kişisel hesaplarını bir kenara bırakarak Muş için bir an evvel bir şeyler yapmasını bekliyoruz ve Yeniden Refah Partisi olarak bunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz.”HABER49