Yeniden Refah Partisi Yarın Seçim Varmış Gibi Çalışıyor

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen Teşkilatı ile birlikte dur durak bilmiyor. Başkan Şen ve Teşkilatı yorulmak nedir bilmeden adeta yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar. Sürekli sahada çalışan Yeniden Refah Partisi Muş’ta Esnaf ziyaretleri, STK ziyaretleri ile vatandaşların takdirini topluyor. Yeni yıla, yeni umutlarla merhaba diyen, halkın refahı ve mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan […]

Yeniden Refah Partisi Yarın Seçim Varmış Gibi Çalışıyor
Yeniden Refah Partisi Yarın Seçim Varmış Gibi Çalışıyor
Haber49 Editör
  • Yayınlanma18 Şubat 2022 17:31

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen Teşkilatı ile birlikte dur durak bilmiyor.

Başkan Şen ve Teşkilatı yorulmak nedir bilmeden adeta yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar. Sürekli sahada çalışan Yeniden Refah Partisi Muş’ta Esnaf ziyaretleri, STK ziyaretleri ile vatandaşların takdirini topluyor.

Yeni yıla, yeni umutlarla merhaba diyen, halkın refahı ve mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanlığı vatandaşın takdirini toplamaya devam ediyor. Yaptıkları çalışmalarla Muş’ta atmosferini değiştiren Yeniden Refah Parti teşkilatı, yarın seçim olacakmış gibi gece gündüz demeden çalışıyor.

Kurulduğu günden itibaren halkın umudu, geleceğin ışığı olmaya aday olduğunu ispatlayan Yeniden Refah Partisi, halkına verdiği önemi her platformda, her çalışmada bir kez daha hatırlatıyor. Bu ülkenin teminatı, geleceğin ışığı olan gençlerin en güvenilir limanı Yeniden Refah olduğunu haykıran Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, Karanlığın değil aydınlığın, siyahın değil beyazın, ümitsizliğin değil umudun, karamsarlığın değil refahın partisiyiz. Bundan dolayı geleceğimizin ışığı olan gençlerimize önem veriyoruz. Onların yanında olmaya, onları geleceğe hazırlamaya özen gösteriyoruz” dedi.

Biz büyük bir aileyiz diyen başkan Şen, “Yaptığımız her çalışmayı ülke gerçekliğine uygun yapmaya çalışıyoruz. Halkımızın refahı ve mutluluğu bizim birinci önceliğimiz. Ülkede yaşanan sıkıntıları aşmanın tek yolu Yeniden Refah Partisi ve 94 Ruhuyla mümkündür. Bu inançla çalışıyoruz. Önümüze çıkan engelleri bu inançla aşıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki Halkımız Yeniden Refah Partisi iktidarıyla huzura kavuşacak, gerçek mutluluğu o zaman tadacaktır. Bütün gaye ve çalışmalarımız Yeniden Refah iktidarı ve halkımızın mutluluğu içindir” diye konuştu. HABER49