Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen: Gümbür Gümbür İktidara yürüyoruz

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, Dr. Muhammed Fatih Erbakan’ın yeniden genel başkan seçildiği kongreye 70 bin kişinin katıldığını açıklayarak, “Gümbür Gümbür İktidara yürüyoruz” dedi. Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, Ankara’da yapılan 2. Olağan Büyük Kongre’ye Muş’tan 6 otobüs eşliğinde katılım sağladıklarını ifade etti. Yeniden Refah Partisi 2. Büyük kongrenin […]

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen: Gümbür Gümbür İktidara yürüyoruz
Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen: Gümbür Gümbür İktidara yürüyoruz
  • Yayınlanma9 Kasım 2022 12:15

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, Dr. Muhammed Fatih Erbakan’ın yeniden genel başkan seçildiği kongreye 70 bin kişinin katıldığını açıklayarak, “Gümbür Gümbür İktidara yürüyoruz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, Ankara’da yapılan 2. Olağan Büyük Kongre’ye Muş’tan 6 otobüs eşliğinde katılım sağladıklarını ifade etti.

Yeniden Refah Partisi 2. Büyük kongrenin Ankara Arena Kapalı Spor salonunda gerçekleştiğini ve kongreye katılımın rekor düzeyde olduğunu söyledi.

Muş İl Başkanı Şen, “Genel Başkanımız Dr. Muhammed Fatih Erbakan’ın partililerimizin tam güveni ile yeniden seçildiği kongreye 70 bin kişi katılım sağladı. Kongrenin yapıldığı spor salonunda bugüne kadar yapılan en büyük katılımlı kongre oldu. Yeniden Refah Partisine olan güven ve teveccüh her geçen gün hızla artmaktadır. Muş’ta da partimiz güçlenerek yoluna devam etmektedir. Genel Başkanımız Sayın Dr. Muhammed Fatih Erbakan’ın önderliğinde iktidara yürüyoruz” dedi.

“BU İKTİDAR GİTSİN DE NE OLURSA OLSUN ANLAYIŞINA KARŞIYIZ”

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen konuşmasını şöyle sürdürdü: “Parti olarak kurulduğumuz günden bu yana, ‘Bu iktidar gitsin de ne olursa olsun’ siyaseti yapmadığımızı, milletin derdine derman olunsun da kim olursa olsun anlayışıyla hareket ediyoruz. Biz milletin derdine derman olmak için bu yola çıktık. Siyaset kavga yeri, çekişme yeri, savaş alanı değil milletin derdine derman olma yeridir. Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğiz’ diye yola çıktık ve partimiz kurulduğu günden beri iki buçuk seneden beri de hep aynı konuya, aynı vurguyu yapıyoruz. Bununla ilgili olarak merhum liderimiz Erbakan Hocamız da 2002 yılında AK Parti iktidarı işe başladığında televizyonlarda dedi ki ‘Biz bu kardeşlerimizin bu kadronun başarılı olmasını elbette ki isteriz. Çünkü onlar başarısız olurlarsa ülke olarak millet olarak hepimiz kaybedeceğiz. ‘Tek başına iktidar da olmaları hasebiyle biz başarılı olmalarını isteriz ve bunun içinde neler yapmaları gerektiğini o programlarda açık bir şekilde merhum Erbakan Hocamız ifade etti. Biz de aynı şekilde Yeniden Refah Partisi olarak yanlışları düzeltelim, eksiklikleri tamamlayalım, doğruya doğru diyelim, doğru yaptıkları işlerde kendilerine destek olalım diyerek yola çıktık.”HABER49