Toplu ve Kalan Ailelerinin mutlu günü

Gazeteci ve Radyocu Bülent Toplu’nun oğlu Bilgisayar Mühendisi Ali Toplu ve Ordu ilinin Kumru ilçesi tanınmış köklü ailelerinden Yüksel Kalan’ın Kızı Psikolog Cansu Kalan görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.  

Muş Şato Park Düğün salonunda gerçekleşen görkemli bir düğünle dünya evine giren Toplu ve Kalan ailelerini sevenleri yalnız bırakmadı. Yurt içinde bir çok ilden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden çok sayıda davetlinin katıldığı düğün merasiminde genç çiftin nikah törenleri kıyıldı.

Ali ve Cansu çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken,  Genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmayan sevenleri, saatlerce oynayarak gönüllerince eğlendiler. Renkli görüntülerin yaşandığı düğünde konuklar canlı müzik eşliğinde bol bol dans edip eğlendiler. Halayların çekildiği oryantal gösterilerinin de yapıldığı düğün neşe içinde geç saatlere kadar devam etti. Genç çift, kendilerini yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak olan tüm konuklara teşekkürlerini ileterek, konuklara birbirlerine bir ömür boyu destek ve kol kanat olacaklarının sözünü verdiler.

Evlatlarının düğün merasimine katılan davetlilere teşekkür eden Gazeteci Bülent Toplu, “Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm gönül dostlarımıza çok teşekkür ederiz.” dedi.HABER49

İlginizi Çekebilir

100 yıllık su sorunu tarihe karışıyor

Muş’ta yaşanan içme suyu sıkıntısının giderilmesi için Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü işbirliğiyle kentin 7 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir