MHP’den askıda ekmek projesine destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çağrısı üzerine başlatılan ‘Askıda Ekmek Projesi’ne bir destekte MHP Muş İl Başkanlığından geldi.

MHP Muş İl Başkanı Şükrü Demir ve yöneticiler kentteki beyzade unlu mamulleri önüne bıraktıkları sepete ekmek bırakarak projeye destek oldular. Burada konuşan MHP İl Başkanı Şükrü Demir, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin başlattığı askıda ekmek projesini ilk günden beri sürdürdüklerini söyledi.

Dünyanın her tarafından ekmeğe muhtaç olan insanların olduğunu hatırlatan Demir, “Liderimiz Devlet Bahçeli beyin başlatmış olduğu askıda ekmek projesini ilk günden beri Muş’ta bazı fırınlarda başlattık. Ancak, bugün burada basın ile paylaşmak istedik. Askıda ekmek projesi gerçekten ekmeğe muhtaç olan, bu sadece Türkiye’de değil dünyanın her tarafında, her ülkede mutlaka ekmeğe muhtaç olan insanlar vardır. Gerçekten ekmeğe muhtaç olan insanların gururlarını incitmeden, el açtırmadan, fırından her ekmek alışımızda 2 tane ekmek parasını fazla bırakarak ihtiyaç sahibi kişilerin bu ekmeklerden faydalanmalarını istiyoruz. Bu büyük bir projedir, hayırlı bir projedir. Vicdanları ile bakan, yürekleri ile bakan, akılları ile bakan, insafları ile bakan bu projenin ne kadar büyük olduğunu elbette bilecektir. Ancak vicdanları körelmiş, sadece kin, nefret duygularıyla bakanlar bu projeye dahi bazı kulp bulmaya çalışmaktadırlar. Ancak biz gösteriş için değil burada basına konuşmamızın sebebi de gerçekten ekmeğe ihtiyacı olan hemşerilerimizin ve fakir, fukaranın bu ekmeklerden faydalanmasını duyurmak için basınla paylaşıyoruz. Bundan sonra bu ekmek kutumuz burada askıda olacak. İhtiyacı olan poşetlerdeki ekmeklerden istediği kadar alıp götürebilecek.” dedi.HABER49

İlginizi Çekebilir

100 yıllık su sorunu tarihe karışıyor

Muş’ta yaşanan içme suyu sıkıntısının giderilmesi için Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü işbirliğiyle kentin 7 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir