Dursun ve Başak ailelerinin mutlu günü

Muş’lu İş İnsanı Mehmet Şah Dursun’un oğlu Mustafa Dursun, iş İnsanı Yasin Başak’ın kızı Büşra Başak ile nişanlandı.

İstanbul’da yaşayan Muşlu Hemşehrimiz İş İnsanı Mehmet Şah Dursun’un oğlu Mustafa Dursun, iş insanı Yasin Başak’ın kızı Büşra Başak ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç çift aile arasında gerçekleşen görkemli bir törenle yüzüklerini taktılar. Mustafa Dursun, önümüzdeki yıl Nisan ayında nişanlısı Büşra Başak ile nikâh masasına oturacağı öğrenildi. Kız tarafının evinde gerçekleşen nişan töreninde çiftin yüzüklerini Ağır Ceza Hâkimi Akın Gürlek ve Albay Resul Akkaş taktı. Nişan törenine, iş, siyaset ve bürokrasi dünyasından birçok önemli isim katıldı.

Nişan merasimi sonrası törene katılım sağlayan herkese teşekkür eden İş insanı Mehmet Şah Dursun, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Büşra ve Mustafa’ya bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. İnşallah gönüllerince mutlu olurlar. Rabbim onlara Hz Ali ve Hz. Fatma’nın etlik escort sevgi ve muhabbetini nasip etsin” dedi.
Gelin babası iş insanı Yasin Başak ise “Bugün çok mutluyum. İnşallah yakın zamanda bir yastıkta kocarlar. Kız babası olmak zordur. Hamdolsun kadirşinas güzel bir aileye gelin gideceği için gözümüz arkada kalmayacak” şeklinde konuştu.HABER49

 

İlginizi Çekebilir

Gençlerin yeni iş kapısı: Tekstilkent

Türkiye’nin en genç nüfus oranına sahip illeri arasında yer alan Muş’ta devlet desteği ile kurulan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir