Bulanık Belediyesi Engelli Vatandaşları Ağırladı

Bulanık Belediye Başkanı Adnan Topçu, makamında Engelli vatandaşları ağırlayarak her zaman engelli vatandaşların yanında olacaklarını ifade etti.

Sevgiyi paylaşmak için hiçbir engelin olmadığını belirten Başkan Topçu, Bulanık Belediyesi olarak her zaman engelli bireylerin yanında olacaklarını ve onlara her türlü desteğin verileceğinin vurgusunda bulundu.

Engelli vatandaşlarla yakından ilgilenerek onlarla sohbet eden Topçu , “Ben her zaman söylüyorum; hiçbir engelli kardeşimizi biz engelli olarak görmüyoruz. Engelli olmayan vatandaşlar gibi görüyoruz. Keşke hepimiz onlar gibi temiz duygulara sahip olabilseydik. Onları bugün bu makamda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bütün engelli vatandaşlarımız bizim başımızın tacıdır. Hayatın insanın önüne neler çıkaracağı belli değil, empati kurarak engelli kardeşlerimizi daha da iyi anlayabiliriz. Hiçbir zaman unutmayalım, her insan bir engelli adayıdır. Bu bilinçle hareket edersek onlar için her türlü desteği vermeyi ve onların topluma kazandırılmalarına katkıda bulunabiliriz. Belediye olarak bu noktada her türlü imkanı sağlamaya hazırız. Onların yüzlerinde tebessüm görmek, mutlu olduklarını görmek bizim için dünyalara değer”  şeklinde konuştu.

Ziyaretten sonra Bulanık Belediye başkanı Adnan Topçu ve Erentepe Belediye Başkanı Dilaver Kesik ve beraberlerindekiler engelli vatandaşlarla öğlen yemeği yediler. Bulanık Çay Bahçesinde oturup çay içerek sohbet ettiler.HABER49 

İlginizi Çekebilir

100 yıllık su sorunu tarihe karışıyor

Muş’ta yaşanan içme suyu sıkıntısının giderilmesi için Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü işbirliğiyle kentin 7 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir