Reklam
Reklam

Vali Yıldırım’dan Haber49’a kutlama mesajı

Muş Valisi Aziz Yıldırım, yayın hayatında 14’inci yılını dolduran Haber49’a bir kutlama mesajı gönderdi. Gazeteniz Haber49, 14’inci yayın hayatını geride bıraktı. 2004’te yayın hayatına başlayan Haber49, kentin sorunlarının çözümü konusunda bugüne kadar sayısız habere imza attı. Özgür, tarafsız ve bağımsız yayıncılık ilkesiyle halkın sorunlarını gündeme taşıyan Haber49’un 15’inci yıl dönümü nedeniyle Muş Valisi Aziz Yıldırım […]

Vali Yıldırım’dan Haber49’a kutlama mesajı
Vali Yıldırım’dan Haber49’a kutlama mesajı
  • Yayınlanma26 Eylül 2018 13:30

Muş Valisi Aziz Yıldırım, yayın hayatında 14’inci yılını dolduran Haber49’a bir kutlama mesajı gönderdi.

Gazeteniz Haber49, 14’inci yayın hayatını geride bıraktı. 2004’te yayın hayatına başlayan Haber49, kentin sorunlarının çözümü konusunda bugüne kadar sayısız habere imza attı.

Özgür, tarafsız ve bağımsız yayıncılık ilkesiyle halkın sorunlarını gündeme taşıyan Haber49’un 15’inci yıl dönümü nedeniyle Muş Valisi Aziz Yıldırım da bir kutlama mesajı yayınladı.

Gazeteciliğin toplumun bilinçlendirilmesi ve çağdaşlaşması sürecindeki rolüne dikkat çeken Vali Yıldırım, mesajında şunları dile getirdi:

” Çağın en dinamik mesleklerinden olan gazetecilik insanlara haber ve bilgi sağlamak gibi çok yönlü bir görev içermektedir. Basın kurumları da toplumu bilinçlendiren, ülkenin çağdaşlaşma sürecinde büyük rol üstlenen kurumlardan bir tanesidir.

Gazetenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde 15 yıldan bu yana yapmakta olduğu başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, gazetenize başarılı ve uzun bir yayın hayatı diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”HABER49