Reklam
Reklam

Türkoğlu: Gençlerimizi Uyuşturucudan Kurtarmak İçin Gayret Göstereceğiz

Muş Sağlık Müdürü Serdal Türkoğlu, uyuşturucu madde bağımlılığıyla mücadeleye ilişkin, “Tedavi altına aldığımız gençlerimizi felaketten kurtarmak için gayret göstereceğiz.” dedi. Türkoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, madde bağımlısı her vatandaşın topluma kazandırılmasının çok önemli olduğunu söyledi. Madde bağımlısı S.E’nin tedavi sonucu sağlığına kavuştuğunu anlatan Türkoğlu, şöyle dedi: “Bu kardeşimizin bizden yana duyduğu inanç, devletin şefkat eline ihtiyaç […]

Türkoğlu: Gençlerimizi Uyuşturucudan Kurtarmak İçin Gayret Göstereceğiz
Türkoğlu: Gençlerimizi Uyuşturucudan Kurtarmak İçin Gayret Göstereceğiz
  • Yayınlanma5 Ocak 2019 14:25

Muş Sağlık Müdürü Serdal Türkoğlu, uyuşturucu madde bağımlılığıyla mücadeleye ilişkin, “Tedavi altına aldığımız gençlerimizi felaketten kurtarmak için gayret göstereceğiz.” dedi.

Türkoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, madde bağımlısı her vatandaşın topluma kazandırılmasının çok önemli olduğunu söyledi.

Madde bağımlısı S.E’nin tedavi sonucu sağlığına kavuştuğunu anlatan Türkoğlu, şöyle dedi: “Bu kardeşimizin bizden yana duyduğu inanç, devletin şefkat eline ihtiyaç duyması ve yardımcı olmamızdan kaynaklı gelinen nokta, beni ziyadesiyle mutlu etti. Bu kardeşimizin nitelikli biçimde sağlığına kavuşması ve her birey gibi yaşam sürmesi için sonuna kadar herkese kapımız açık. Tedavi altına aldığımız gençlerimizi felaketten kurtarmak için gayret göstereceğiz.”

Muş Devlet Hastanesi Başhekimi Gürkan Danışan da hizmet odaklı çalışmalara devam edeceklerini aktardı.HABER49