‘Raşit Zozik Belgeseli’nin Fragmanı Yayımlandı

Dönemin 2. Liginde fırtına gibi esen Muşspor’un efsane futbolcusu Raşit Zozik üzerine çekilen belgeselin fragmanı yayımlandı.

Raşit Zozik’in hayatı ve Muşspor yılları üzerine olan belgeselin çekimleri Bursa’da tamamlandı. Yapımcı ve yönetmenliğini Gazeteci Y. Özgür Bülbül’ün üstlendiği belgesel ile ilgili teknik bilgiler şöyle: Seslendirme: Ahmet Koçak, Kurgu: Marmara Haber Ajansı, Konsept Danışmanı: Aydın Saltan, Muş Portalı. Süre: 26 dakika 34 saniye.

EFSANE İSİMLERLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Çekimlerin tamamlandığını ve yakın bir zamanda belgeselin, tüm Muş ve spor camiasında ulaşılabilir olacağının müjdesini veren genç yönetmen Y. Özgür Bülbül, belgesel için katkı sunan herkese teşekkür ederek, yereldeki spor camiasının efsane isimleriyle ilgili çalışmaların devam edeceğini paylaştı. Bülbül ayrıca destekleri için; iş adamı Metin Haymana, Hakan Öner ve Şenol Bozkurt’a da ayrı ayrı teşekkür etti.

DUYGULANDIRAN ANILAR BULUNUYOR

Yaşayan efsane Raşit Zozik ise, belgeselde çok özel anıların bulunduğuna dikkat çekti. Zozik, “Futbol camiamız için böyle bir belgesel tarzı bir fikir geliştirilmiş. Benim için bir onur oldu. Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum. İnşallah beğenilir ve spor camiası için anı olarak özel bir yer tutar. Belgeseldeki anılarla ilgili sır vermeyeceğim. Nasipse hep birlikte izleyeceğiz” diye konuştu.

Belgeselin fragmanına çeşitli sosyal medya mecralarından ulaşılabiliyor.HABER49

İlginizi Çekebilir

Menderes Spor’un ismi değişti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Muş Menderes Sporun isim ve logosu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir