Deva Partisi Bölge Koordinatörü İkram Dinçer, Parti Binası ve Muş esnafını ziyaret etti

Deva Partisi Kurucular Kurulu üyesi ve 23. Dönem Van Milletvekili, Bölge Koordinatörü İkram Dinçer Muş’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Muş’taki ziyaretine Deva Partisi Muş İl Başkanı Av. Elif Çelik ve il yönetim kurulu üyeleri, Merkez ilçe, Malazgirt, Bulanık, Varto ve Korkut ilçe başkanlarıyla birlikte Muş Merkezde esnaf vatandaşların dertlerini dinleyip, çözüm önerilerinde bulundu. Daha sonra Deva Partisi Muş İl binasında, ilçe başkanları ve il yönetimi ile bir araya gelen Dinçer, partililerden ilin sorunları ile ilgili bilgi alıp, geleceğe dönük projeleri anlattı.

 

 

Bölge koordinatörünün ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Deva Partisi Muş İl Başkanı Av. Elif Çelik, şunları söyledi:

“İlimize gelen Kurucular Kurulu üyemiz ve 23. Dönem Van Milletvekili, Bölge koordinatörümüz Sayın İkram Dinçer Beyle esnafımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyip, çözüm yolları aradık. İyi ve çok faydalı bir program oldu. İlimizin sorun ve sıkıntılarını bu şekilde bir kez daha belirlemiş olduk. İlimizi ziyarete gelen Kurucular Kurulu üyemiz ve 23. Dönem Van Milletvekili, Bölge koordinatörümüz Sayın İkram Dinçer Beye ve ziyaretlerimizde emeği geçenlere de Muş Deva ailesi olarak teşekkür ediyoruz.”HABER49

İlginizi Çekebilir

Gelecek Partisi, Gelecekten umutlu!

Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu öncülüğünde kurulan Gelecek Partisi heyeti bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak …