Başkan Toktaş, Korkut İlçesindeki yatırımları sıraladı

AK Parti Korkut İlçe Başkanı Hamdullah Toktaş, 2020 yılı içerisinde Korkut ilçesinde yapılan çalışmaları anlattı.

Ak Parti Korkut İlçe Başkanlığı göreve seçildiği günden bu yana Korkut’un köy ve mezralarındaki sorunlarıyla yakından ilgilenen belirten Başkan Toktaş, hizmetleri kırsaldaki yöre halkının ayağına götürdüklerini ifade etti.

Ak Parti Korkut İlçe Başkanı Toktaş, “İçboğaz-Konakdüzü köy arası asfalt yapımı. Balkır ve Tan köyleri köy içi parke yapım işi. Köylerin köy içi stabilize için araç kiralama işi. İçboğaz köyü ve Demirci, Sudöndü ve Doğular mezrası ek içme suyu işi. Karakale, Kıryaka, Gültepe ve Çınarardı köy yollarında yerinde menfez yapımı. Konakdüzü köyü kanalizasyon onarım yapım işi” diyerek köy ve mezralara yapılan işlere öncü rol altıklarını söyledi.

AK Parti Korkut İlçe Başkanı Hamdullah Toktaş, Korkut ilçe merkezi ile köy ve mezralarda yapılan işleri şöyle sıraladı: “Mollababa, Kocatarla, Balkır, Tan, Oğulbalı, Pınarüstü, Değirmitaş, Kapılı, Alazlı, Güven, Güneyik, Yolgözler, Salıkbaşı, Kırkaya, Çalaplı, Demirci, Sudöndü, Doğular, İçboğaz ve Dereiçi köy ile mezralarında parke yapımı ve İçmesuyu yapımı hayata geçmiştir.”

Başkan Toktaş, 2021 yılı içerisinde de çok sayıda proje ve yatırımların programa alındığını belirterek, sezonun açılmasıyla hizmetlerin devam edeceğini ifade etti.

Bu yatırımların Korkut halkının hizmetine girmesinde büyük destekleri olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Muş Valisi İlker Gündüzöz’e, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek’e ve emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Toktaş, “Allah devletimizi ve milletimizi muhafaza buyursun” dedi.HABER49

İlginizi Çekebilir

Gelecek Partisi, Gelecekten umutlu!

Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu öncülüğünde kurulan Gelecek Partisi heyeti bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak …