Ak Parti Milletvekili adayları kurumları ziyaret ediyor

AK Parti Muş Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mehmet Emin Şimşek,  İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Milletvekili Adayı Abdulselam Er, seçim çalışmaları kapsamında Muş’ta kamu kurumlarını ziyaret ediyorlar.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi AK Parti Muş İl Başkanlığının çalışmaları sürüyor. Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) yürüttüğü program ile teşkilatla birlikte vatandaşla beraber olan Ak Partili adaylar, kentin tüm mahallelerinde toplantılar düzenliyorlar.

Seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, AK Parti olarak birbirinden değerli, yetişmiş kadrolarla yeni dönemde de zorlu hedeflere koşmak için çalıştıklarını söyledi.

Milletvekili Şimşek, 24 Haziran seçimleriyle birlikte ezber bozan bir anlayışla demokrasisini daha da geliştiren, ekonomisini büyüten ve bütün vatandaşların refahtan daha fazla pay alacağı bir Türkiye için yine yola çıktıklarını belirtti.

Türkiye’nin zaman kaybına tahammülü olmadığını belirten Milletvekili Şimşek, “Yeni yönetim sistemimizle birlikte ekonomik büyümemizde ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde halkımızın desteğiyle Türkiye şahlanacaktır.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan AK Parti 3’üncü sıra adayı Abdülmecit Cantepe Malazgirt’te, 4’üncü sıra adayı Figen Ergül ise Varto’da seçim çalışmalarını sürdürüyor.HABER49

İlginizi Çekebilir

CHP’den açıklama: Çocuklarımızın eğitimi için elimizi taşın altına koymaya hazırız!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin düzenlediği eğitim politikalarına ilişkin açıklamada “Çocuklarımızın eğitimi için elimizi taşın altına koymaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir