‘O sene bu sene’ olsun!

Menderesspor’da lig öncesi transfer harekatı sürüyor. BAL’ı şampiyon tamamlayıp 3.Lig’e katılmayı arzulayan ve bunun için ‘O sene bu sene’ parolasıyla yola çıkan Menderesspor, çok önemli isimlere imza attırdı. İki yıldır Muş ilini Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) temsil eden Menderesspor kulübü yetkililerden de maddi ve manevi destek bekliyor. 2015 yılında kurulan ve iki yıl önce Süper […]

‘O sene bu sene’ olsun!
‘O sene bu sene’ olsun!
  • Yayınlanma24 Temmuz 2019 13:18

Menderesspor’da lig öncesi transfer harekatı sürüyor. BAL’ı şampiyon tamamlayıp 3.Lig’e katılmayı arzulayan ve bunun için ‘O sene bu sene’ parolasıyla yola çıkan Menderesspor, çok önemli isimlere imza attırdı. İki yıldır Muş ilini Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) temsil eden Menderesspor kulübü yetkililerden de maddi ve manevi destek bekliyor.

2015 yılında kurulan ve iki yıl önce Süper Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkma başarısı gösteren Menderesspor’da lig öncesi transfer harekatı sürüyor. BAL’ı şampiyon tamamlayıp 3.Lig’e katılmayı arzulayan ve bunun için ‘O sene bu sene’ parolasıyla yola çıkan Menderesspor, çok önemli isimlere imza attırdı. Kısa sürede tüm BAL takımlarının dikkatini çeken temsilcimiz, iki yıldır Muş’un evlatlarını takıma tek tek döndürüyor. Bu yıl kadroda çoğunlukla Muşlu sporcu isteyen Takım Başkanı Maşallah Kandemir, anlaştığı isimleri de tek tek açıkladı. Menderesspor kulübü başkanı Maşallah Kandemir, “Herkesin izlerken gurur duyacağı bir takım kuruyoruz. Muş’un da desteğiyle bu yıl güzel sonuçlar alacağız. Yetkilerden de maddi ve manevi destek bekliyoruz. Gençlerimize hep birlikte sahip çıkmalıyız” çağrısında bulundu.

Çevre illerde ve ülke genelinde spor kulüplerinin destek alarak ayakta durduğunu ifade eden Kandemir, “Biz, bugüne kadar hiç kimseden ve hiçbir kurumdan destek alamadık. Her yıl takıma 300 bin TL üzerinde masraf ediyoruz. Bunu hiçbir takım başkanı yapamaz sanırım. Bizler ilimizdeki gençlere sahip çıkma onları kötü alışkanlıklar yerine spora teşvik etmek, kötü alışkanlıklara yönelmektense spor teşvik ediyoruz. Buradaki tek amacımız Muş ve Muş Sporuna sahip çıkmaktır” diye konuştu.

Muş’un futboldaki tek temsilcisi Menderesspor kulübü Başkanı Maşallah Kandemir’in kendi imkanları ile ayakta duran takımın ayakta durduğunu ifade eden sporcular ise, “İki yıl önce Muş Belediyesi BAL liginde mücadele eden takıma her ay maddi destek sağlıyordu. Fakat ne hikmetse BAL ligi takımı değişti destekler de kesildi. İki yıldır Lig’de Maşallah Kandemir Başkanımız kendi imkanları ile gidiyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız bir dediğimizi iki de etmiyor. Fakat yetkili kurumların da artık spora destek vermesini ve adamcılık değil Muş’un kazanmasını istiyoruz” diyerek yetkili kurumlardan destek beklediklerini söylediler.HABER49