Reklam
Reklam

Narkotik ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

Muş İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyonlar devam ediyor. Muş Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, “yutma, çorbanın, kuru gıdanın, ilaç şişesinin ya da ekmeğin içinde saklama” gibi yöntemlerle kente uyuşturucu sokmaya çalışan şüpheliler, yakalanmamak için her yolu deneseler de, Narkotik polisinin titiz çalışmasından […]

Narkotik ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
Narkotik ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
Haber49 Editör
  • Yayınlanma21 Şubat 2021 14:34

Muş İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyonlar devam ediyor.

Muş Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, “yutma, çorbanın, kuru gıdanın, ilaç şişesinin ya da ekmeğin içinde saklama” gibi yöntemlerle kente uyuşturucu sokmaya çalışan şüpheliler, yakalanmamak için her yolu deneseler de, Narkotik polisinin titiz çalışmasından kaçamıyor.

Narkotik ekiplerinin Muş’ta sürdürdüğü çalışmalar kapsamında bugüne dek uyuşturucu sevkiyatı için çok farklı yöntemlerle karşılaşıldı. 17 Şubat 2021 tarihinde 2 şüpheli şahıs otobüsten indikleri sırada polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polis, üst araması yaptığı 2 kişide uyuşturucu maddeye rastlamazken, şüpheli ve tedirgin hareketleri sonucu şahıslar Muş Devlet Hastanesine götürülerek beden röntgeni kontrollerinden geçirildi.

Kontrol sonrası vücut boşluğunda yabancı cisimlerin olduğu belirlenen şüphelilerin midesinden 5 parça halinde 69,39 gram eroin ile 10,03 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Şüpheli şahıslar, çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.HABER49