Muş’ta Trap Atış Yarışması heyecanı yaşanacak

Muş’un Hasköy ilçesinde, 19 Haziran Çarşamba günü Trap Atış Yarışması gerçekleştirilecek.

Muş’ta Trap Atış Yarışması heyecanı yaşanacak
Muş’ta Trap Atış Yarışması heyecanı yaşanacak
Haber49 Editör
  • Yayınlanma16 Haziran 2024 19:27

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49- Hasköy Belediyesi, Düzkışla Belediyesi, ve Muş’un Hasköy ilçesinde faaliyet gösteren Avcılık ve Atıcılık Derneği tarafından 19 Haziran Çarşamba günü Trap Atış Yarışması etkinliği gerçekleştirilecek. Yarışmada dereceye girenlere büyük ödül ve çekilişte de sürpriz hediyeler verileceği belirtildi.

 

Hasköy Avcılık ve Atıcılık Derneği tarafından Eşmepınar köyü Taşbulak Mevkii’nde yapılacak olan Trap Atış Yarışması’nın çeşitli etkinliklerle birlikte gün boyu devam edeceği ifade edildi.

 

 

“HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE BEKLERİZ”

 

Etkinlik hakkında bilgiler veren Hasköy Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı Mesut Kınık, “Eşmepınar köyü Taşbulak Mevkii’nde bulunan trap atış alanında düzenlenecek yarışlarımız çarşamba günü Sabah 10.00’da başlayacak. Yarışmada dereceye girenlere ve çekilişe katılanlara birçok sürpriz hediye dağıtımı olacak. Yarış etkinliği saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak.  Yarış alanımızda katılımcılara ve misafirlerimize çeşitli ikramlarımız olacak. Çekilişte sürpriz hediyeler ve büyük ödüllerin sahibini bulması için final atışları yapılıp, ödül töreni ile yarışlarımızı tamamlayacağız. Bu spora ilgi duyan herkesi etkinliğimize bekleriz” dedi.

 

TRAP ATIŞ YARIŞMASINA BAŞVURU

 

1-Hasköy Avcılar ve Atıcılar Derneği’ne başvuru:

Başvuru için 0535 855 78 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

2-yarışma günü başvuru:

Yarışma günü atış alanına gelerek, 300 TL karşılığında başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

YARIŞMADA İLK ÜÇE GİRENLERE BÜYÜK ÖDÜLLER:

 

1.Otomatik Tüfek

2.Otomatik Tüfek

3.Sürpriz Hediye