Muş’ta milli maç heyecanı dev ekranda yaşanacak

Muş Belediyesi, milli takımın Avrupa Futbol Şampiyonasında Hollanda ile bugün saat 22:00’de oynayacağı Çeyrek Final maçı için Atatürk Parkı önünde dev ekran kuracak.

Muş’ta milli maç heyecanı dev ekranda yaşanacak
Muş’ta milli maç heyecanı dev ekranda yaşanacak
Haber49 Editör
  • Yayınlanma6 Temmuz 2024 18:53

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49- Muş Belediyesi, milli takımın Avrupa Futbol Şampiyonasında Hollanda ile bugün saat 22:00’de oynayacağı Çeyrek Final maçı için Atatürk Çocuk Parkı önünde dev ekran kuracak.

Bugün Almanya’nın Berlin kentindeki Olimpiyat Stadyumu’nda saat 22:00’de başlayacak olan Çeyrek Final maçı için Muş Atatürk Çocuk Parkı önünde yüzlerce kişinin akın etmesi bekleniyor.

Muş Belediyesi’nde yapılan açıklamada, “A Milli Futbol Takımımızın Avrupa Futbol Şampiyonasında elde ettiği başarılar hepimizin göğsünü kabartmaya devam etmektedir. Bugün saat 22:00’de Hollanda ile oynanacak çeyrek final maçı öncesinde millet olarak tek yürek olduk. A Milli Futbol Takımımızın Hollanda önünde alacağı güzel bir sonuçla adını yarı finale yazdıracağına sonuna kadar inanıyoruz. Bizim çocuklarımıza güvenimiz ve inancımız tamdır, onlar her zaman olduğu gibi yine milletimizin yüzünü güldürecek tarihi bir zaferin altına imza atacaklardır.” denildi.

 

HABER: YAĞMUR CİN