Muş’ta kafasına kale direği düşen Rektörün oğlundan sevindiren haber!

Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) spor salonunda oyun oynadığı sırada başına gelen talihsiz bir kaza sonucu beyin travması geçiren ve hastane 11 gün tedavi edilen Rektör Mustafa Alican’ın oğlundan sevindiren haber geldi.

Muş’ta kafasına kale direği düşen Rektörün oğlundan sevindiren haber!
Muş’ta kafasına kale direği düşen Rektörün oğlundan sevindiren haber!
Amine Akçan
  • Yayınlanma10 Temmuz 2024 13:34

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49- 28 Haziran 2024 tarihinde oyun oynarken başına gelen talihsiz bir kaza sonucu beyin travması geçirip önce Muş Devlet Hastanesi ve ardından da Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alınan Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alican’ın oğlu Ahmet Melikşah’ın tedavisine, evden devam edileceği öğrenildi.

 

Konuya ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Muş MAUN rektörü Alican, hastalık sürecinde arayan soran ve destek olanlara da teşekkür etti.

 

Alican sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

 

“28 Haziran 2024 tarihinde oyun oynarken başına gelen talihsiz bir kaza sonucu beyin travması geçirip önce Muş Devlet Hastanesi ve ardından da Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alınan oğlum Ahmet Melikşah Alican’ın tedavisine, geçen on bir günün ardından evde devam edilecektir. Bu zor süreçte sürekli yanımızda olup destek sunanlara teşekkür ediyorum. Allah kimseyi evladı ile imtihan etmesin.”