Muşspor’un yeni hocası belli oldu!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig’de mücadele eden Muşspor’un yeni teknik direktörü belli oldu.

Muşspor’un yeni hocası belli oldu!
Muşspor’un yeni hocası belli oldu!
Haber49 Editör
  • Yayınlanma5 Temmuz 2024 17:17

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49- Muşspor, sezona yeni başkan, yeni teknik direktör, yeni transferler ve yeni umutlarla başlayacak.
Türkiye Futbol Federasyonu 3. Liginde mücadele eden Muşspor, prensipte anlaşmaya vardığı tecrübeli teknik direktör Samet Yiğit ile sözleşme imzaladı.
Başkan Cengiz, camiaya birlik ve beraberlik çağrısında bulunurken Teknik Direktör Samet Yiğit ile birlikte Muşspor’un hak ettiği noktaya ulaşması için güveninin tam olduğunu belirtti.

www.haber49.net’e konuşan Muşspor Başkanı Fatih Cengiz, daha önce de Muşspor’da görev alan Samet Yiğit’in takımın başına getirildiğini açıkladı.
Cengiz, “Güçlü yönetimimiz ve finansal yapımız ile Muşsporumuzun her daim emrindeyiz. Hedefimiz Muşspor’u bir üst lige taşımak. Muşsporumuzu hak ettiği noktaya taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız. Hocamı belirledik. Şimdi hocamız ile birlikte sporcularımızı seçeceğiz. Ondan sonra sporcularımız ve teknik ekibimize sahip çıkarak, daha yapıcı yorumlar ile hedefe konsantre olmamız gerekiyor. Camiamız ve taraftarlarımız ile kenetlenerek birlikte çıktığımız bu yolu birlikte sürdüreceğiz. Camiamıza ve Samet Yiğit hocamıza hayırlı olsun diyorum.” ifadelerini kullandı.

SAMET YİĞİT KİMDİR?
20 yıl profesyonel futbol oynayan Yiğit, 34 kez milli takım forması giydi. Profesyonel futbol hayatında Mersin İdmanyurdu 2.lig şampiyonluğu, Denizlispor’un süper lige çıkma şampiyonluğu, Zonguldakspor’un 2.lige şampiyonluğu yaşadı. Milli takım Avrupa şampiyonluğu finali oynayan Samet Yiğit, Muşspor’un 3. Lig’e çıkmasında büyük emekleri var.

 

HABER:ÖMER VARLIK