Muşspor’da yeni başkan belli oldu

Muş temsilcisi Muş 1984 Muşspor’da Nevzat Kaya’nın istifasından sonra yeni başkan belli oldu.

Muşspor’da yeni başkan belli oldu
Muşspor’da yeni başkan belli oldu
Haber49 Editör
  • Yayınlanma2 Temmuz 2024 17:31

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49-Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig’de mücadele eden Muşspor’da Nevzat Kaya’dan boşalan başkanlık görevine Fatih Cengiz devr aldı. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak işlerin yoğunluğundan dolayı Muşspor’a veda eden Nevzat Kaya’nın yerine Muşspor’da başkan kim olacak? Sorusu merak edilirken, Fatih Cengiz’in başkanlık görevi devr aldığı öğrenildi.

 

İki dönemdir 3. Lig’de başarılı bir şekilde mücadele eden Muşspor, 2. Lig’e yükselme şansını son dakikalarda talihsiz bir şekilde penaltılarla kaybetmişti. Sezonun tamamlamasının ardından işlerin yoğunluğu nedeniyle takımda başkanlık görevine devam edemeyeceğini açıklayan Nevzat Kaya’dan boşan başkanlık koltuğunu kimin devr alacağı merak konusu oldu.

 

YENİ BAŞKAN FATİH CENGİZ

 

TFF 3.Lig’de mücadele eden Muşspor’un yeni başkanı Fatih Cengiz olduğu öğrenildi. Başkan Cengiz’in hafta içinde takımı devr alıp çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

 

Konuyla ilgili www.haber49.net’e konuşan Muşspor’un yeni başkanı Fatih Cengiz, “Öncelikle, Muşspor’un eski Başkanı’na içten teşekkürlerimi sunuyorum. Son 2-3 yıldır yürüttüğü başkanlık görevini büyük bir başarıyla yerine getirdi ve kulübümüze önemli katkılarda bulundu. Vefakâr ve cefakâr taraftarlarımız hiç merak etmesin, kısa süre içinde teknik ekip, futbolcular ve transferler konusunda gerekli adımları atacağız.” dedi.

 

Cengiz, “Yeni sezona başlamamız için 2 aylık bir süremiz var. Bu süre zarfında, öncelikle iç transferleri iki hafta içinde halledip, ardından dış transferleri tamamlayarak takımı güçlendireceğiz. Yeni sezon öncesinde her şeyi planlı ve programlı bir şekilde yürütüp, taraftarlarımızın beklentilerini karşılayacak bir takım oluşturacağız. Bu süreçte tüm taraftarlarımızın sabır ve desteğine ihtiyacımız var. Hep birlikte Muşspor’u daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

 

HABER: EMRULLAH ÖZBEY