Muşspor yeni transferlerini açıklayacak!

Muşspor, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2024-2025 futbol sezonu öncesi transferdeki sessizliğini yakın zamanda bozacak.

Muşspor yeni transferlerini açıklayacak!
Muşspor yeni transferlerini açıklayacak!
Sercan Ümit
  • Yayınlanma9 Temmuz 2024 15:49

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49- 2024-2025 futbol sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. lig 1. Grupta mücadele edecek olan Muşspor, transfer çalışmalarında sona geldiklerini ve yeni transferlerini yakın zamanda açıklanacağı öğrenildi.

 

Sezona yönetim değişikliği ile başlayan Muşspor, şampiyonluk hedefi doğrultusunda transfer çalışmaları hız kazandı.

 

Özelikle İç transferde geçen sene taraftarın sevgisini kazanan ve sözleşmesi sona eren futbolcularla anlaşma zemini arayan Sarı Beyazlı ekip, dış transferde de takımı hedefe taşıyacak isimlerle görüşmelerine devam ediyor.

 

Teknik direktör Samet Yiğit ile birlikte sporcu anlaşması yapan Başkan Fatih Cengiz, kale, defans, orta saha ve forvet bölgeleri için önemli futbolcularla temaslarını sürdürüyor.
Kulüp Başkanı Fatih Cengiz, takımı hedefe götürecek bir kadro oluşturmak için çalışmalara devam ettiklerini ve çok yakında transferlerini açıklayacaklarını dile getirdi.