Muşspor transfere yöneldi

2024-2025 futbol sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 1. Grupta mücadele edecek olan Muşspor, teknik direktörünü belirledikten sonra futbolcu transferine yöneldi.

Muşspor transfere yöneldi
Muşspor transfere yöneldi
Haber49 Editör
  • Yayınlanma6 Temmuz 2024 16:17

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49- Muşspor, 2024-2025 futbol sezonu öncesi yeni bir yapılanmaya gidiyor. Talihsiz bir şekilde 2. Ligin kapısından dönülen bir sezonun ardından yeni sezona yeni yönetim ile başlayan Sarı Beyazlı temsilcimiz ilk olarak Ercümend Coşkundere’den boşalan teknik direktörlük koltuğuna Muşlu Samet Yiğit’i getirdi. Teknik direktör Samet Yiğit’le anlaşan Muşspor yönetimi gözünü futbolcu transferine çevirdi.

 

Gerek takım içinde sözleşmesi biten futbolcularla gerekse Muş’u il dışında başarı ile temsil eden Muşlu futbolcularla temasa geçen Muşspor’un yeni transferleri duyurması bekleniyor.

 

Öncelikli hedefi Muşlu sporcular olan yeni yönetimin önümüzdeki günlerde transferleri bitirmesi hedefleniyor. Muşlu futbolcularla temas kuran yönetim en iyi takımı oluşturmak için çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor.

 

Takımı şampiyonluğa taşıyacak bir kadro oluşturmak için Muşlu futbolcularla karma yapılmış bir takım kurmayı düşünen yönetim seyir zevki yüksek futbol oynayan bir takım ile şampiyonluğa yürümek istiyor.

 

Özelikle futbolcu ücretlerinin yüksek olduğu bir platformda hata yapmak istemeyen kulüp yönetimi kılı kırk yararak futbolcu transferlerini noktalamak istiyor.

 

HABER: SERCAN ÜMİT