Muş Valisi Çakır’dan şehit ailelerine bayram ziyareti

Muş Valisi Avni Çakır, eşi Bahar Çakır Hanımefendi ile birlikte, şehit ve gazileri unutmayarak, bayram ziyaretinde bulundu.

Muş Valisi Çakır’dan şehit ailelerine bayram ziyareti
Muş Valisi Çakır’dan şehit ailelerine bayram ziyareti
Haber49 Editör
  • Yayınlanma16 Haziran 2024 19:54

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49- Muş Valisi Avni Çakır beraberindeki eşi Bahar Çakır, İl Garnizon Komutanı Ulş. Albay Ali Osman Sağlam ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kırtay ile birlikte şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek bu anlamlı günde onları yalnız bırakmadı.

 

Vali Çakır, şehit aileleri ziyaretinde, “Vatanımızın birliği uğruna canlarını veren şehitlerimizin yakınları bizim için kutsal birer emanettir. Kahramanlarımızın aziz hatıralarını yaşatmaya devam edeceğiz. Devletimizin ve vatanımızın bekası için evlatlarını adayan tüm şehit annelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

Vali Çakır, şehit ailelerini fırsat buldukça ziyaret ettiklerini belirterek, “Bayramda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler, bize şehitlerimizin emanetisiniz. Devlet olarak her zaman şehit aileleri ve gazilerimize kapımız, gönlümüz açıktır.” ifadelerini kullandı.

 

 

Şehit aileleri de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bayramlarda ziyaretlerin manevi değerinin yüksek olduğunu söyledi ve Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olması temennisinde bulundu