Muş Ülkü Ocaklarından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

Muş İl Ülkü Ocakları Başkan yardımcısı Ümit Çetinkaya ve yönetim kurulu Muş Gazeteciler Cemiyetine tanışma ve 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü ziyaretinde bulundu. 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü ziyaretinde bulundu. Muş Ülkü Ocakları Başkan Yardımcı Ümit Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey’i ziyaret ederek, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan gazeteciler […]

Muş Ülkü Ocaklarından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
Muş Ülkü Ocaklarından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
baykal
  • Yayınlanma17 Ocak 2018 21:14

Muş İl Ülkü Ocakları Başkan yardımcısı Ümit Çetinkaya ve yönetim kurulu Muş Gazeteciler Cemiyetine tanışma ve 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü ziyaretinde bulundu.

10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü ziyaretinde bulundu.
Muş Ülkü Ocakları Başkan Yardımcı Ümit Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey’i ziyaret ederek, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutladılar.
Başkan yardımcısı Çetinkaya, “Toplumsal olaylara ışık tutmak, kısık seslerin sesini kitlelere duyurmak için gecesini gündüzüne katan, zaman zaman çok zor şartlar altında çalışan gazetecilerin en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini, şeffaf ve demokratik bir toplumu yaşatan unsurların başında tarafsız basının geldiğini, haber alma özgürlüğü yolunda çok önemli bir görev yapan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Gündeme ilişkin açıklamalarda da bulunan Çetinkaya, Ülkü Ocakları olarak tek amaçlarının uyuşturucu ve madde bağımlığı ile mücadele olduğunu belirtti.
Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Uyuşturucu ile mücadele konusunda cemiyet olarak da hassas olduklarının altını çizerek, Uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele konusunda Muş Gazeteciler Cemiyeti olarak destek vereceklerini ifade etti.HABER49