Muş Tanıtım Platformundan proje yazma Eğitimi

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından Muş Tanıtım Platformu öncülüğünde AB Metodolojisine Göre PCM Eğitimi ile Ulusal Ajans Projeleri Yazma ve Uygulama Eğitimi düzenlendi. 5 gün süren eğitim Esnaf ve sanatkarlar odası toplantı salonunda Eğitmen Yunus Yetkin tarafından verildi. Eğitime katılan 30 kursiyer sertifika almaya hak kazandı. Sertifika törenine Doğru Anadolu Kalkınma Ajansı Muş koordinatörü […]

Muş Tanıtım Platformundan proje yazma Eğitimi
Muş Tanıtım Platformundan proje yazma Eğitimi
  • Yayınlanma21 Aralık 2019 10:20

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından Muş Tanıtım Platformu öncülüğünde AB Metodolojisine Göre PCM Eğitimi ile Ulusal Ajans Projeleri Yazma ve Uygulama Eğitimi düzenlendi. 5 gün süren eğitim Esnaf ve sanatkarlar odası toplantı salonunda Eğitmen Yunus Yetkin tarafından verildi. Eğitime katılan 30 kursiyer sertifika almaya hak kazandı.

Sertifika törenine Doğru Anadolu Kalkınma Ajansı Muş koordinatörü Muhammet Ali Yıldırım, Muş Tanıtım Platformu başkanı Fırat Aykan, Muş Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Orhan Demirtürkoğlu ve Şoförler Odası başkanı Salih Kılıç ile birlikte kursiyerler katıldı. Törende söz alan DAKA Muş koordinatörü Muhammet Ali Yıldırım PCM eğitimine ilimizin ihtiyacının olduğunu ve bu eğitimden sonra önemli olanın proje ve projeler yazılması gerektiğini ve bu konuda her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti.

Daha sonra söz alan Muş Tanıtım Platformu başkanı Fırat Aykan, “Bu proje eğitimi ile ilimizde ciddi bir boşluk olan proje yazma ve uygulama işini bir nebze de olsa azalacağını bekliyoruz. Muş Tanıtım Platformu olarak yönetim kurulu üyemiz Mehmet Akif Çavuş başkanlığında 5 kişilik bir proje ekibi oluşturup ilimiz adına çok güzel projeler ortaya koymayı hedefliyoruz” dedi.

Program sertifika töreni ile son buldu.HABER49

aydın escort bayan