Müdür Süne’den şampiyon öğrenciye ödül

Varto ilçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın süne, Uluslararası Kanguru Matematik yarışmasında kendi kategorisinde 1’inci olan 4’üncü sınıf öğrencisi Nujen Delila Canpolat’ı tebrik ederek, tablet ve kitap hediye etti. Varto Şehit Coşkun Özcan İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Nujen Delila Canpolat, Uluslararası Kanguru Matematik Yarışmasında kendi kategorisinde 1’inci oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Süne, 4 sınıf […]

Müdür Süne’den şampiyon öğrenciye ödül
Müdür Süne’den şampiyon öğrenciye ödül
  • Yayınlanma19 Haziran 2020 12:53
  • Güncelleme7 Ağustos 2020 21:30

Varto ilçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın süne, Uluslararası Kanguru Matematik yarışmasında kendi kategorisinde 1’inci olan 4’üncü sınıf öğrencisi Nujen Delila Canpolat’ı tebrik ederek, tablet ve kitap hediye etti.

Varto Şehit Coşkun Özcan İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Nujen Delila Canpolat, Uluslararası Kanguru Matematik Yarışmasında kendi kategorisinde 1’inci oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Süne, 4 sınıf öğrencisi Nujen Delila Polat’ı ve ailesini makamında ağırladı.

Varto Şehit Coşkun Özcan İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Nujen Delila Canpolat, Uluslararası Kanguru Matematik Yarışmasında kendi kategorisinde 1’inci olduğunu söyleyen Varto İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın,  “öğrencimiz önemli bir başarıya imza attı. 2020 Uluslararası Kanguru Matematik Yarışmasında birinci olan Öğrencimiz Nujen Delila Canpolat, 23 sorudan 22’sine doğru yanıt verip 86 puan aldı. Öğrenci kardeşimi ve emeği geçen okul idarecilerimiz ile öğretmenlerini tebrik ediyorum. Öğretmen aile ve öğrenci üçlüsü eğitimde çok önem arz ediyor. Bu üç unsur eğer birlikte bilinçli bir şekilde hareket edilirse tüm öğrencilerimiz başarılı olur. Bu birincilik de hepimize moral oldu ve çok mutlu olduk. Eğitimdeki başarılarımız önceki yıllara göre daha üst noktalara taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitimde daha iyi başarılara imza atmak için ilçe milli eğitim müdürlüğü olarak gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Uluslararası Kanguru Matematik Yarışmasında kendi kategorisinde 1’inci olan 4’üncü sınıf öğrencisi Nujen Delila Canpolat’ı ise, Varto ilçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Süne’ye ilgisinden dolayı teşekkür ederek, daha çok çalışma sözü verdi. Hedefinin daha iyi başar elde etmek olduğunu ifade eden Canpolat, “Eğitim hayatımda daha iyi derceler alarak ailemi ve öğretmenlerimi gururlandırmak istiyorum” diye konuştu.HABER49