Reklam
Reklam

MHP’de adaylar belli oldu: İşte Muş Listesi!

14 Mayıs’ta yapılacak 28. dönem Milletvekili Genel Seçimleri için adaylarını ilk açıklayan parti Milliyetçi Hareket Partisi oldu. Bahçeli’nin onayının ardından kesinleşen liste YSK’ya teslim edilmeden önce kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre Muş adayları da belli oldu. Genel seçim yolunda partilerde milletvekilliği aday listeleri tam gaz devam ederken, çalışmalarını tamamlayarak sandıkta parlamento için oylanacak isimleri kamuoyuyla […]

MHP’de adaylar belli oldu: İşte Muş Listesi!
MHP’de adaylar belli oldu: İşte Muş Listesi!
Haber49 Editör
  • Yayınlanma7 Nisan 2023 15:18

14 Mayıs’ta yapılacak 28. dönem Milletvekili Genel Seçimleri için adaylarını ilk açıklayan parti Milliyetçi Hareket Partisi oldu. Bahçeli’nin onayının ardından kesinleşen liste YSK’ya teslim edilmeden önce kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre Muş adayları da belli oldu.

Genel seçim yolunda partilerde milletvekilliği aday listeleri tam gaz devam ederken, çalışmalarını tamamlayarak sandıkta parlamento için oylanacak isimleri kamuoyuyla paylaşan ilk parti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) oldu.

MHP’ de milletvekili adayları değerlendirme ve tespit komisyonu yoğun bir mesainin ardından Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye sundu. Bahçeli’nin son onayının ardından Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim edilmeden önce MHP’ye yakın haber sitesi etikhaber.com da paylaşıldı.

Buna göre MHP’de Muş milletvekili adayları da belli oldu.

  1. Levent Özmen
  2. Haluk Zeki Öğreten
  3. Yaşar Furkan Bingöl