TEŞEKKÜRLER HABER49

Kıymetli okurlar, 31 Mart 2019 Pazar Günü gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri için tüm siyasi partilerde seçim takvimi işlemeye, seçim hazırlığı önemli ölçüde tamamlanmaya,  belediye başkan adayları da yavaş yavaş açıklanıyor. Ben de bu seçimde Muş Belediye Meclisi üyeliğine aday adayı olduğum için gazetenin tarafsız ve objektifliği sebebiyle bir süre yazmayacağım…

Siyasetin uzun bir maraton koşusu olduğuna inanan biri olarak siyaset yapan insanların siyasetin temelinden yetişmesi, çeşitli kademelerden geçerek belli bir siyasi kariyer edinmesini düşünenlerdenim.   5 yıldır çeşitli sivil toplum örgütleri içerisinde ve siyasette aktif olarak yer almış, 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinden itibaren bütün seçimlerde sahada aktif olarak bulunmuş bir kardeşiniz olarak ben de 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Ak Parti Muş Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı olarak bir yola çıkmış bulunuyorum. Uzun bir maraton koşusu olduğuna inandığım siyasi yolculuğun en temelinden, yerel yönetimlerden başlamak üzere çıktığım bu yolculuğun hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Hem yerel yönetimlerde söz sahibi olmak, hem gençlerin siyasetteki temsiliyetini arttırmak hem de siyasi tecrübeler edinmek üzere bu göreve talip oluyorum. Talip olduğum bu görevin ciddiyetinin ve sorumluluğunun da farkında olarak bu yola çıkıyorum. Siz değerli okurlarımızın şunu da bilmesini isterim ki henüz genç bir yaşta bu göreve talip olmuş olsam da 5 yıldır aktif siyasi ve sosyal faaliyetlerle ilimizde çeşitli işleri yapmış ve bu yolda emek vermiş, ter dökmüş bir kardeşinizim. İlimize, ülkemize, milletimize hizmet etmek için kendimi her alanda iyi yetiştirmeye çalışıyor ve bu noktada gayret gösteriyorum. Sadece isminin önüne sıfatlar eklemek için bu göreve talip olan biri değilim. Başta da belirttiğim gibi uzun bir maraton koşusuna benzettiğim siyaset yolculuğunda tecrübe kazanmak ve kendimi bu hizmet yarışında daha iyi yetiştirmek üzere aktif olarak işin mutfağında yer almak amacıyla bu göreve talip oluyorum. Genç, çalışkan, dinamik bir hukukçu kardeşiniz olarak talip olduğum bu göreve seçilmem durumunda sizleri Belediye Meclisi’nde en iyi şekilde temsil etmek için tüm gayretimle çalışacağıma ve sizlerin oradaki sesi olacağıma burada söz veriyorum.

Her hafta yazmaktan büyük keyif aldığım, bizi sizlerle buluşturan Haber49 Gazetesinin tarafsız ve objektif basın ilkelerine ve siz değerli okurlarıma olan saygımdan dolayı Ak Parti Muş Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığım dolayısıyla bu sürecin sonuçlanacağı tarihe kadar köşe yazılarıma ara vermek istiyorum.

Çıkmış olduğum bu yolda destek veren, dua eden tüm hemşerilerime ve siz değerli okurlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Rabbimiz! Bize hayırlı idarecileri idareci kıl. Senin rızan için hizmet edenlerin gücünü arttır. Bizi hainlerin, zalimlerin eline bırakma…

İlginizi Çekebilir

DAKA’dan kooperatifçilik paneli

Muş’ta, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı işbirliği ile “Kırsalda daha iyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir