DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Şeref Işık’ın “Hayatından Fazlalıkları Çıkar” kitabı çıktı

Son Güncelleme :

10 Mayıs 2023 - 12:25

Şeref Işık’ın “Hayatından Fazlalıkları Çıkar” kitabı çıktı

Gazetemiz Haber49’un Köşe Yazarlarından Şeref Işık’ın, “Hayatından Fazlalıkları Çıkar” isimli kitabı raflardaki yerini aldı.

Gazetemizin yazarı Şeref Işık “Hayatından Fazlalıkları Çıkar” kitabı ile üçüncü kitabını okuyucularla buluşturdu.

Yazar Şeref Işık, gazetemize yaptığı açıklamada, kendi eseri üzerine şunlar söyledi:

“Muşlu bir yazar olmak bana gurur veriyor. Kendi memleketimi edebiyat dünyasında Muşlu Yazar diye isim yapmak güzel bir şey. Çünkü her Muşlu gibi benim de Muş’a, kendi baba yurduma borcum var. Yazdığım kitaplarda ucundan köşesinden Muş’a değinerek tanıtımına katkıda bulunmaya çalışıyorum.

Yazar olarak ismimizden çok Muş’un ön plana çıkması oldukça önemlidir. Her Muşlu kendinden çok memleketinin adını temsil ettiğini unutmamalıdır. Bizim hatalarımız adımızla birlikte memleketimize de zarar verdiğini bilmek lazım. “Hayatından Fazlalıkları Çıkar” 3. eserim oldu. 4. kitabımım da çok yakında okuyucu ile buluşturacağım Allah’ın izni ile… Amacımız kitap yayınlamaktan çok, topluma ve doğduğumuz yere karşı görevlerimizi unutmadan yerine getirmek. Unutmamak lazım ki; Toplumun içinde belli bir yeri olan herkes birer öğretmendir. Ne iş yaparsa yapsın, ne yazarsa yazsın toplumun gelişmesi güzelleşmesi için çalışması gerektiğine inanıyorum. Bütün hemşerilerimizden kitabımıza ilgilerini bekliyorum. Saygılarımı sunuyorum.”

“OKUYUCUNUN MEMNUN OLACAĞI KANAATİNDEYİM”

Kitabını Kısaca anlatan Işık, Öğrencileri ile yaptığı hayata dair sohbetlerini,  söyleşi tarzında kitabında toplayan yazar Işık, “Her anne babanın okuması ve çocuklarına da okutması gereken bir kitap.  Genelde hamiyet hissi duyarlılığımızdan dolayı,  gerek kültürel ve gerekse kutsal değerlerimizin erozyona uğradığı bu ortamda zihni bir uyanışa uyarı olabilecek nitelikte konuları içermesi önemli. Günün moderinist getirisi olan Zihin Dünyamıza aldığımız fazlalıkların hayatımızdan çıkarılması lazım olan konular. Ana hatları ile kitap, saygı sevgi, başarı, zaman değerlendirilmesi, arkadaş seçimi gibi konuları içermektedir. Kitap evlerinde mevcuttur. İnternette ise BKM ve KİTAPYURDU gibi sitelerinde de temin edilir. Okuyucunun memnun olacağı kanaatindeyim” dedi.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.