SEÇTİK…

Seçim sonuçları ülkemize hayırlı olsun. İkinci turda başkan olacağından emin olan Muharrem İnce’ye, oylarını zamanında Erbakan Hocayı boncuk boncuk terletenlere bağışlayan Temel Karamollaoğlu’na, 110 bin imza toplayıp aday olabilen fakat toplamda 98 bin oy alan Doğu Perinçek’e, Doğu ve Güneydoğuda umduğunu bulamayan HDP’ye, MHP için baraj altında hesaplar yapan Meral Akşener’e, meydanlarda eşek gibi anıracağını söyleyen Yaşar Okuyan’a, Erdoğan gitsin diye el ovuşturanlara geçmiş olsun.

Büyük bir oy oranıyla sandıktan çıkan Erdoğan’ı, herkesi yanıltarak barajı geçen kilit adam MHP’yi tebrik ediyorum. Özellikle de girdiği ilk seçimde barajı geçen Akşener’i, HDP’ye baraj aştıran Mustafa Kemal’in askerlerini, kendisini bir türlü genel başkan yaptırmayan Kılıçdaroğlu’na fark atan İnce’yi, AK Parti’nin oylarını düşürmeyi başaran akplileri de tebrik ediyorum!

İçişleri Bakanlığının yaptığı açıklamaya göre son 4 seçimin en sakin seçimini yaşadık. Sükûnetle başlayan seçim, sandıklar açıldıktan sonra da sükûnetle devam etti. Bir mucize bekleyen Muharrem İnce, kurban diye seçtiği aday kendisini geçen Kılıçdaroğlu, yenilgiye alışmış birçok bünye büyük bir sessizlik içindeydi.

Ülkemizde artık yeni bir dönem başlamış bulunuyor. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi yenilikleriyle bizleri heyecanlandırdı. Umuyoruz ki sistem istenildiği gibi işler ve ülkedeki pürüzler de ivedilikle temizlenir. Zira hala böcek yuvalarına saklanmış çok sayıda FETÖ mensubu, ülkenin dirliğine kasteden unsurlar, iş ve işleyişi yavaşlatan bir bürokrasimiz var. Şimdi Batı’nın korktuğu gerçekleşecek ve artık bu ülke Allah’ın izniyle hızı kesilemez bir ilerleyişe tanık edecek herkesi. Patates, soğan ile ülkenin kaderini tayin etme komikliğine düşen eblehlerde yeni plan yapma hevesi de bırakmayacak bu durum. 2023 hedefine sağlam adımlarla yürüyen Türkiye’yi patates çuvallarıyla tökezletme hayalini kuranlara sözüm yok, bu hayali kurduranlar ise iyi okusun: “Dünyanın öbür ucunda da olsanız bunun hesabını er geç vereceksiniz! Ve biz size patates, soğandan öte bir hayal KURDURMAYACAĞIZ!”

İlginizi Çekebilir

DEVA Partisi İl Başkanı istifa etti: Artık yokum

DEVA Partisi Muş İl Başkanı Elif Çelik Yolcu, partisinden istifa ettiğini açıkladı. DEVA Partisi Muş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir