DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

MUŞ VAKFI’ndan İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Yardımı

Son Güncelleme :

21 Nisan 2023 - 9:39

MUŞ VAKFI’ndan İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Yardımı

İstanbul’da faaliyet gösteren Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı, her yıl geleneksel hale getirdiği ramazan kolileri İstanbul, Muş ve deprem felaketinin yaşandığı 11 ilde ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı (MUŞ VAKFI) organizasyonu ve hayırseverlerin desteğiyle hazırlanan ramazan kolileri, İstanbul ve Muş’taki ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. İstanbul’dan Muş’ta yardım getiren MUŞ VAKFI yönetim kurulu saymanı Necip Sever, “Bu yıl ülkemizi derinden sarsan deprem bölgesine gönderilen yardımlarla beraber yaklaşık 10.000 aileye ulaşma imkanımız oldu. Bu yardımların yapılmasında, yerlerine ulaştırılmasında emeği geçen hayırsever insanlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Sever, yaptığı açıklamada, her yıl düzenli olarak ramazan kolisi dağıtıklarını ifade ederek, “Amacımız Muş’ta yaşayan ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ulaşıp, bir nebze de olsa yardımcı olmak. Bu yıl İstanbul ve Muş dışında yardımlarımızı ülkemizi derinden sarsan deprem bölgelerine de ulaştırdık” diye konuştu.

MUŞ VAKFI yönetim kurulu saymanı Necip Sever, yardım çalışmalarının hayırseverlerin desteğiyle her yıl artarak devam edeceğini dile getirdi.HABER49

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.