DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Haber49, 19 yaşında

Son Güncelleme :

08 Eylül 2022 - 14:25

Haber49, 19 yaşında

1 Eylül 2004 yılında yayın hayatına ‘Merhaba’ diyerek başlayan gazeteniz Haber49, 19 yaşına girdi.

Kamu yararına yapılan ve en kutsal mesleklerden olan gazeteciliği, en doğru şekilde yapmanın onuruyla yeni yaşımızın heyecanını siz kıymetli okuyucularımızla paylaşıyoruz. Birinin derdine derman olmak, yazılmayanı yazmak, görülmeyeni görmek ve herkesin sesi olmak, bu mesleği kutlu kılan en değerli unsurlardır.  Bu çerçeve ışığında, 19 yıldır siz kıymetli okurlarımızın desteğini alan ve Muş bölgesinin es eski ve itibarlı yayın kuruluşları arasında bulunan Haber49 Gazetesi, yeni yaşını büyük bir sevinçle kutluyor.

İLKELERİMİZDEN TAVİZ VERMİYORUZ!

Yeni yaşımızda ve gelecekteki yıllarda üstlendiğimiz sorumluluk bilinciyle, ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğimize ve çıktığımız bu meşakkatli yolda yükümüz ağır olsa da yürümeye devam edeceğiz. Haber49 Gazetesi olarak, sadece Muş değil, ilçelerimiz Malazgirt, Bulanık, Varto, Hasköy ve Korkut’un tüm sıkıntılarını ve çözüm bekleyen konularını biran olsun gündeme getirmekten çekinmeyeceğiz. Her zaman ‘Biz’ bilinciyle hareket eden Haber49 Gazetesi, kentin yararına olan her çalışmanın yanında dururken, kentin aleyhinde olabilecek durumlarda topluma ışık tutmak ve gündem yaratmak adına çekinmeden, sakınmadan haberlerimizi yapmaya devam edeceğiz.

GAZETENİZE SAHİP ÇIKIN!

Baskılı mecrada, 19. Yılına merhaba diyen Haber49 Gazetesi, dijitalleşmeye dönemine girdiğimiz bu günlerde, siz kıymetli okurlarımıza haberlerimizi anlık olarak ulaştırabilmek için sitemizin yenilenen yüzü ile yeni yaşımıza merhaba dedik. Muş’un en çok okunan gazetesi ve haber sitesi olmanın verdiği sorumlulukla bayrağı daha da ileriye taşımanın amacındayız. Abonelikten elde ettiğimiz geliri de daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmektir. Siz kıymetli okurlarımız için sürekli üreten ve bilgilendiren bir internet sitesinin temelini de yakın zamanda atmak istiyoruz.

ONURLA, GURURLA NİCE 19. YAŞLARA…

Haber49 Gazetesi olarak, gazeteciliğin onurunu koruyacağımıza, kentimizin sorunlarına ışık tutmaya, ilimiz ve bölgemiz için biran bile olsa geri adım atmamaya, sizlerin sesi olmaya, doğruya doğru yanlışa yanlış demeye, yaşanan olayları en çabuk ve en doğru şekilde siz kıymetli okurlarımıza aktarmaya söz veriyoruz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikri gıdayı vermekte, hulasa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir.” Sözüne duyduğumuz inançla yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Onurla, gururla nice 19. Yaşlara…

Haber49 Gazetesi Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Emrullah Özbey,  “Okurlarımız bizim için çok değerli. Haber49 Gazetesi son 18 yıldır olduğu gibi bundan sonrada gerçekleri Muş halkından aldığı güçle cesurca yazmaya devam edecektir” dedi.

Muş’un en tecrübeli ve istikrarlı gazetesi olarak her zaman özel haberleriyle farkındalık oluşturuyoruz diyen Özbey, “1 Eylül 2004´de yayın hayatına başlayan gazetemizin 19. yılını kutuluyoruz. Gurur ve onur dolu anlamlı bir güne ulaşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Haber49 Gazetesi, 18 yıl önce hangi amaçlar ve gazetecilik ilkeleriyle yayın hayatına başlamışsa, bugün de aynı amaç ve ilkelerle yayınına devam etmektedir.  Haber49 Gazetesi´ni 19 yaşına ulaştıran güç; tarafsız, bağımsız, özgür gazetecilik anlayışıdır. Haber49 Gazetesi´nin önceliği her zaman Türkiye ve Muş olmuştur. Gazetemiz 19. yılda şehrimizin demografik yapısına, kültürüne, ekonomik ve sosyal gelişmesine, toplumsal barışına önemli katkılar sunmuştur. 18 yıldır gazetemizi takip eden tüm abone ve okurlarımıza ve yazarlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Herkesi ve her kesimi Gazetemiz Haber49’a abone olamaya davet ediyoruz.” diye konuştu.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.