DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Bursa Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Bingöl’e ödül

Son Güncelleme :

17 Ocak 2023 - 13:26

Bursa Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Bingöl’e ödül

İnsanlık Dergisi’nin düzenlediği 4’üncü İnsanlık Ödülleri, gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Gecede, Yılın Eğitim Gönüllüsü Ödülü Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Gıyasettin Bingöl’e verildi.

İnsanlık Dergisi, ‘yılın en’lerine verdiği ‘İnsanlık Ödülleri’nin 4’üncüsünü İstanbul’da düzenledi. ‘İyi ki iyilik var’ sloganıyla gerçekleştirilen törene iş, siyaset, sanat, müzik ve medya dünyasından çok sayıda isim katıldı. Törende, Yılın Eğitim Gönüllüsü Ödülü’ne Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Gıyasettin Bingöl layık görüldü. Sunuculuğunu Ebrul Akel ve Murat Güloğlu’nun üstlendiği programda ödülleri görme engelli bireyler takdim etti. ‘Yılın en’lerine ödüllerini görme engelli bireyler takdim etti.

BİNGÖL: EĞİTİM OLMADAN İYİLİK OLMAZ

Törende konuşan Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Gıyasettin Bingöl, eğitim olmadan iyiliğin olmayacağını belirterek, “Ekmeksiz yaşarız ama eğitimsiz yaşayamayız. Eğitim ruhumuzun gıdasıdır. Eğitim insanlıktır. Kısacası eğitim her şeydir. Eğitim alanında çok yatırımlar yaptım. Bugün kadar 350 binden fazla öğrenci okuttum. Bu ödül benim için önemli. Çok gurur duydum. Motivasyon oldu. Beni bu ödüle layık görenlere teşekkür ederim” dedi.

İnsanlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Emrah Doğru da, “14 yıl önce “iyi ki iyilik” var sloganıyla yola çıktığımız da; sadece 5 kişiydik. Bugün 34 üniversitede İnsanlık Dergisi adı altında gönüllülük kulüpleri olan kocaman bir aile olduk. İyilikseverlerin desteği ile 400’e yakın okulun kütüphanesini yeniledik ve yüzlerce okulun da çehresini değiştirdik. İyilik yapın, iyilik yapmaktan asla vazgeçmeyin. İyi ki iyilik var” ifadelerini kullandı.HABER49

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.