DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Muş için söyle

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 15:24

Muş için söyle

Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Serdar Koç, 2017 Eylül ayında Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürlüğüne görevlendirildiğinde özel çocuklarla ilgili, “Neden bir klibimiz olmasın” diye düşünerek bir klip yapılması için yola koyuldu.

Süreci anlatan Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Serdar Koç, “Bu düşüncemi Okul Müdür yardımcılarımız ve müzik öğretmenimiz Ayşe Hande Kuruağaç başta olmak üzere tüm öğretmenlerimiz ile paylaşarak klibin olabilirliği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Projemize ortak olarak düşündüğümüz Güzel sanatlar lisesi okul müdürü Abdulkerim Özçelik ve Güzel sanatlar lisesi müzik öğretmeni Esra Nur Koşar ile görüşüp ekibimizi oluşturduk.  Çalışmalarda oluşabilecek ihtiyaçları karşılamak için gönüllü olarak ekibimize katılmak istediğini belirten Maşallah Kandemir ile birlikte çalışmalara başladık. Başlangıçta Türkiye için söyle olarak düşündüğümüz projemizi Pandemi dolayısıyla ileri bir tarihte yapmak ümidiyle çalışmalarımızı ‘Muş için Söyle’ olarak planladık. Projemiz, 21 Temmuz 2020 tarihinde Muş Milli Eğitim Müdürlüğü youtube sayfasından yayınlanarak büyük bir beğeni kazandı. Emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ederim” dedi.

Koç, sözlerini şöyle tamamladı: “Projemiz Türkiye genelinde ve basın yayın organlarında büyük ilgi gördü. Pandemi sonrası kısmet olursa ilk olarak düşündüğümüz, ‘Türkiye için söyle’ projesini gerçekleştirmek istiyoruz.”HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.