“İntihar ediyorum” diye not bırakan kişi kahvehanede çay içerken bulundu

Muş’ta kiraladığı aracın içine intihar notu bırakıp ortadan kaybolan ve Murat Nehri’nde aranan şahıs, kahvehanede çay içerken bulundu. Muş merkeze bağlı Ağaçlık köyünde yaşayan 33 yaşındaki 2 çocuk babası Ömer O.’dan dün akşam saat 20.30’dan sonra haber alınamadı. YOL ORTASINDA BIRAKTIĞI ARAÇTAN İNTİHAR NOTU ÇIKTI Kiralama şirketi sahipleri aracın saatlerce yol ortasında sabit kaldığını fark […]

“İntihar ediyorum” diye not bırakan kişi kahvehanede çay içerken bulundu
“İntihar ediyorum” diye not bırakan kişi kahvehanede çay içerken bulundu
Haber49 Editör
  • Yayınlanma2 Mart 2023 13:45

Muş’ta kiraladığı aracın içine intihar notu bırakıp ortadan kaybolan ve Murat Nehri’nde aranan şahıs, kahvehanede çay içerken bulundu.

Muş merkeze bağlı Ağaçlık köyünde yaşayan 33 yaşındaki 2 çocuk babası Ömer O.’dan dün akşam saat 20.30’dan sonra haber alınamadı.

YOL ORTASINDA BIRAKTIĞI ARAÇTAN İNTİHAR NOTU ÇIKTI

Kiralama şirketi sahipleri aracın saatlerce yol ortasında sabit kaldığını fark etmeleri üzerine Ömer O.’yu aradı. Cevap alamayınca olay yerine giden araç sahipleri, aracın içinde “İntihar ediyorum, ölümümden kimse sorumlu değil” notunu bulmaları üzerine jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, arama kurtarma çalışmalarına başlarken, bu sabah da Van’dan destek ekip talep etti.

NEHİRDE ARANIYORDU, KAHVEDE BULUNDU

Gelen jandarma arama kurtarma ekibi Murat Nehri’nde çalışma yaparken, Ömer O.’nun merkezdeki bir kahvede oturduğuna dair haber geldi. Yapılan çalışma sonucu Ömer O. bir kahvehanede çay içerken bulunurken, nehirdeki arama kurtarma çalışmaları da sonlandırıldı.HABER49