Hasköylüler milli maçı dev ekrandan izledi

Hasköy’de vatandaşlar, Türkiye’nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Hollanda ile yaptığı karşılaşmayı dev ekranlardan seyretti.

Hasköylüler milli maçı dev ekrandan izledi
Hasköylüler milli maçı dev ekrandan izledi
Kader Akçil
  • Yayınlanma7 Temmuz 2024 01:51

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49– Yüzlerce Hasköylü, milli takımın Avrupa Futbol Şampiyonasında Hollanda ile oynadığı Çeyrek Final maçını Hasköy Belediye binasının önünde kurulan dev ekrandan izledi.

 

 

A Milli Futbol Takımı’nın 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek finalinde Hollanda- Türkiye karşılaşmasını, Hasköylü vatandaşlar Belediye binası önünde kurulan dev ekranda coşkuyla izledi.

 

 

Açık havada maç izleyen Hasköylü vatandaşlar, karşılaşma boyunca milli takımı alkışlar ve Taşkın Taşkaya’nın müzik ekibinin seslendirdiği  ‘Türkiyem’ parçası ile destekledi.

 

 

Karşılaşma sonrasında A Milli Futbol Takımı Hollanda’ya 2-1 mağlup olması sonucu taraftarlar alandan buruk ayrıldı.

 

Ses sistemi ile Hasköy halkının coşkulu bir maç seyretmelerini sağlayan Taşkın Taşkaya’nın Müzik Ekibine de katkılarından dolayı teşekkür eden Hasköy Belediye Başkanı Cemal Orbay,  “Maalesef milli takımımız çeyrek finalde istediğimiz sonucu alamadı. Ancak, burada toplanarak takımımıza destek veren tüm Hasköylü vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte olmanın, coşkuyu ve heyecanı paylaşmanın anlamı çok büyük. Ayrıca, bu güzel etkinliği mümkün kılan ve ses sistemi ile katkı sağlayan Taşkın Taşkaya’nın Müzik Ekibine de minnettarız. Bir sonraki maçta daha büyük başarılar elde edeceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu

 

HABER: KADER AKÇİL