Yenilik Partisi’nden MGC’ye ziyaret

Muş’a, teşkilat yapılanmasını için gelen Yenilik Partisi Genel Başkan Danışmanı Engin Demirci, Van İl Başkanı Ali Katılmış ve Iğdır İl Başkanı Murat Karaca Muş Gazeteciler Cemiyetini (MGC) ziyaret etti.

20 Temmuz 2020 tarihinde Öztürk Yılmaz liderliğinde kurulan Yenilik Partisi, Muş’ta da teşkilatlanma çalışmalarına gidiyor. Teşkilatlanma çalışmaları için kenti ziyaret eden Yenilik Partisi heyeti Muş Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret ederek Cemiyet Başkanı Emrullah Özbey ile görüştüler.

Yenilik Partisi Genel Başkan Öztürk Yılmaz önderliğinde Türkiye genelinde kuruluşunu tamamladığını ve 32 ilde teşkilatlarını kurduğunu ifade eden Genel Başkan Danışmanı Engin Demirci, “Yeni bir partiyiz. Türkiye genelinde 32 ilde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. Muş ilimize de teşkilatlanma çalışmaları ve ön görüşmeler için geldik. Alanlarında uzman ve liyakatli bir kadromuz var. Sorunları iyi, bilen her soruna da bir çözüm yolu öneren bir partiyiz. Muş Gazeteciler Cemiyetini, Yenilik Partisini anlatmak ve tanıştırmak için ziyaret ediyoruz” diyerek parti çalışmaları hakkında bilgiler verdi.HABER49

İlginizi Çekebilir

Hazal Öğretmen, Kapı Kapı Gezerek Köydeki Kadınlara Okuma Yazma Öğretiyor

Muş’un Varto ilçesindeki Tepe Köyü İlkokulunda müdür yetkili öğretmen olarak görev yapan Hazal Ateş Özden, …