DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Yeniden Refah Partisi Adayları saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Son Güncelleme :

12 Mayıs 2023 - 15:26

Yeniden Refah Partisi Adayları saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Yeniden Refah Partisi Muş Milletvekili adayları seçim ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Yeniden Refah Partisi Muş Milletvekili Adayları Hakkı Bulut, Cemalettin Özden ve İrfan Çelik, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında Muş genelinde gezilmedik ev ve esnaf bırakmıyor. Adaylar Bir oy Erdoğan’a, bir oy Yeniden Refah’a diyerek vatandaşlara projelerini anlatıyor.

Vatandaşların sahada ziyaretlerine yoğun ilgi göstermesinden dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden Yeniden Refah Partisi Muş 1. Sıra Milletvekili Adayı Hakkı Bulut, “Muşlu vatandaşlarımız her dönem Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği veren şehir oldu. 14 Mayıs’ta da hemşerilerimizin desteğinin tam olacağına inanıyoruz. Parti olarak seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyoruz. Cumhurbaşkanlığında Bir oy Erdoğan’a İşletmeciliğinde bir oy Yeniden Refah’a diyoruz.” dedi

Bulut, “Biz herhangi bir yanlışa ortak olmak için değil yanlışları birlikte düzeltelim diye geliyoruz. Biz dün yanlış dediğimize bugün de yanlış diyoruz yarında söylemeye devam edeceğiz. Muş ilimizde İstihdamdan, birçok konunun çözümü için çalışmalarımız ve projelerimiz var. Biz Muş ilimizin her yerini biliyoruz çözüm için çalışıyoruz. Partimize verilen oylar asla boşa gitmiyor, milletvekilliği oylarında ülke baraj endişesi olmadan seçmenlerimiz Yeniden Refah Partimize gönül rahatlığı ile oylarını verebilir. İnşallah 14 Mayıs seçimlerinde Yeniden Refah Partisi olarak Muş’ta başaracağız Yeniden Refah Partisini Milli görüşü Muş’tan meclise sokacağız” sözlerini ifade etti.

Yeniden Refah Partisi Muş 1. Sıra Milletvekili Adayı Bulut, Yeniden Refah Partisi Milletvekilleri olarak esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizi aralıksız olarak devam ettirmekteyiz diyerek şöyle konuştu:

“Yapmış olduğumuz ziyaretlerde parti programlarımızı, milli kaynak paketlerimizi, ülke genelinde ve Muş özelinde yapacağımız yatırımları vatandaşımız ile paylaşmakta ve olumlu geri dönüşler almaktayız. “Doğduğun yer, Doyduğun yer olacak” mottosu ile Bölgemizin en önemli sorunu olan genç işsizliğin önüne geçeceğimiz tüm yatırım projelerimiz özellikle genç kardeşlerimize anlatarak Muşumuzun geleceğini birlikte inşa etmeye onları davet ediyoruz. Genç kardeşlerimizin teveccühü bizleri heyecanlandırmaktadır. Bu heyecan ile Muşlu gençler el ele vererek yeni Muş vizyonumuzu hayata geçireceğiz.”

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.