DOLAR 18,5126 % -0.03
EURO 18,2072 % 0.13
GRAM ALTIN 989,66 % 0,18
ÇEYREK A. 1.618,09 % 0,18
BITCOIN 363.500 0.11
SON DAKİKA

Yeniden Refah Partisi açtıkları stantta projelerini anlatı

Son Güncelleme :

15 Mayıs 2022 - 12:18

Yeniden Refah Partisi açtıkları stantta projelerini anlatı

Muş’ta Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı, açtıkları stantta vatandaşlara çalışmalarını ve hayata geçirecekleri projeleri anlattı.

Partinin İstasyon Caddesi’nde açtığı stantta vatandaşlara broşür dağıtımı yapılarak partinin çalışmaları anlatıldı ve üye kaydı yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Muş İl Başkanı Kerem Şen, gazetecilere, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye genelinde günden güne büyüdüğünü ve güçlü adımlarla yoluna devam ettiğini söyledi.

Rahmetli Necmettin Erbakan hocanın ülke genelinde sanayi hamlesini başlattığını belirterek, Şöyle konuştu: “Muş’ta bundan nasibini aldı. Erbakan hocamızın döneminde Muş Şeker Fabrikası’nın temeli atıldı. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın önderliğinde Muş’ta iki fabrika kurulacak. Bu fabrikalarla ilgili önümüzdeki aylarda Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan kendisi açıklayacak. Şuan yönetimimizle birlikte sahadayız. Vatandaşlarımızla iç içe olmuşuz. Halkımızın sorunlarını dinlemeye devam ediyoruz. Halkımız Erbakan hocamızı yad ediyorlar. İkinci 40 yılda da inşallah Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan var. Bizde var gücümüzle gayret göstereceğiz. İnşallah başa getireceğiz. Erbakan hocamızın bazı projeleri yarım kalmış. Ondan dolayı Genel Başkanımız inşallah bu projeleri gerçekleştirecek. Son zamanlarda Yargıtay sisteminde birinci çıkan parti Yeniden Refah Partisi olmuştur. Ayrıca bunun için bizde ülke genelinde stant kurarak üye kayıt çalışmaları da yapıyoruz.”HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.