DOLAR 16,8853 % -2.7
EURO 17,8334 % -2.47
GRAM ALTIN 992,10 % -2,33
ÇEYREK A. 1.622,09 % -2,33
BITCOIN 21.277,60 0.55
SON DAKİKA

Vali Gündüzöz: Bir yerde birlik ve berberlik varsa, ekip halinde o işi çözmek çok kolay olur

Son Güncelleme :

16 Mayıs 2022 - 15:38

Vali Gündüzöz: Bir yerde birlik ve berberlik varsa, ekip halinde o işi çözmek çok kolay olur

İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İşadamları Derneği 3. Olağan Genel Kurulun’ a katılan Muş Valisi İlker Gündüzöz, birlik ve beraberliğin olduğu her yerde iş çözmenin de kolay olduğuna vurgu yaptı.

İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İMSİYAD) 3. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa işadamı Maşallah Kasak seçildi.

Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür Merkezi’nde protokol ve üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirilen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İMSİYAD mevcut başkanı Mehmet Altun, yaptığı selamlama konuşmasında görevi sürecince yapılan çalışmaları anlatarak, olağan genel kurulda yeni yönetime başarı dileklerinde bulunduktan sonra sözlerine son verdi.

Daha sonra söz alan İMSİYAD Kurucu Başkanı Metin Haymana da “İMSİYAD, her zaman dediğimiz gibi doğduğu yerden güç almayı, doyduğu yere güç katmayı, milli ve manevi değerlerinden ödün vermemeyi ilke edinmiştir” dedi.

 

VALİ GÜNDÜZÖZ: TEMEL PROBLEMLER GİDERİLİYOR

Muş Valisi İlker Gündüzöz de yaptığı konuşmasında vatanımızın güzide coğrafyası Muş’ta çalışmaktan onur duyduğunu ifade etti. Muş’ta göreve geldikleri günden bu yana ekip çalışmasıyla güzel şeyler yaptıklarını kaydeden Vali Gündüzöz, “En azından niyetimizin salih olduğunu biliyoruz. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. Aşama aşama bazı şeyler yapılıyor. Devlet adamlığında temelden gitmek gereklidir. Muş’ta temel birtakım problemler vardı. Bunlar giderildi, gideriliyor. Onun üzerine de birtakım şeyler inşa edilecek. Bir yerde birlik ve berberlik varsa, ekip halinde o işi çözmek çok kolay olur” ifadelerini kullandı.

“AMACIMIZ İMSİYAD ÇATISI ALTINDA MUŞLU İŞADAMLARINA YENİ İMKÂNLAR SUNMAKTIR”

İMSİYAD’ın yeni başkanı seçilen Maşallah Kasak ise bugüne kadar İMSİYAD’a katkı sunan herkese teşekkür etti. Muşluların güç birliği yapmasının önemine dikkati çeken Kasak, “Devraldığımız bu hizmet bayrağını arkadaşlarımızla daha iyi noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Yeni dönemde tamamen realist hedefler belirlemiş bulunmaktayız. Amacımız İMSİYAD çatısı altında Muşlu işadamlarına yeni imkânlar sunmaktır. İnanıyoruz ki hemşerilerimiz ne kadar güçlü olursa Muşumuza o kadar katkısı olacaktır” şeklinde konuştu.

İMSİYAD’ın bir köprü görevi gördüğünü söyleyen Kasak, farklı kentlerde yaşayan Muşlu işadamlarıyla bir araya gelerek yeni projeler geliştireceklerini kaydetti. Olağan genel kurulun ardından Başkan Kasak tebrikleri kabul etti. Genel kurula katılım sağlayan misafirlere Mahsun Usta’da yemek ikram edilmesinin ardından program sona erdi.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.