DOLAR 15,8997 % 2.22
EURO 16,8151 % 3.3
GRAM ALTIN 929,87 % 2,07
ÇEYREK A. 1.520,33 % 2,07
BITCOIN 29.805,00 -0.45
SON DAKİKA

Ülkücü Camia İftarda Buluştu

Son Güncelleme :

26 Nisan 2022 - 19:49

Ülkücü Camia İftarda Buluştu

Muş Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen iftar programına katılan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “Bugün Terörle Mücadelede En Güçlü Dönemi Yaşıyoruz” dedi.

Kur’an-I Kerim Tilavetinin Ardından Yapılan İftar Sonrası Program, Ülkü Ocakları İl Başkanı Cengiz Taşkıran’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Ardından Bir Konuşma Yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Cumhur ittifakının önemine ve terörle mücadele yaşanan gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

“ÜLKÜ OCAKLARI TARİHİMİZİN EN GÜÇLÜ DÖNEMİNİ YAŞIYOR”

Dünya genelinde Ülkü Ocakları’ndan çalışmalarından da bahseden başkan yıldırım, “ocaklarımız Türkiye’nin dört bir yanında önemli ve çalışmalarını devam ettiriyor. bir gençlik teşkilatı sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük gençlik teşkilatı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün cumhur ittifakı Türkiye için çok önemli kazanımlar da bulunuyor. Ülkü ocakları tarihimizin en güçlü dönemini yaşıyor. Aynı zamanda bugün terörle en güçlü dönemi yaşıyoruz. Artık PKK’nın ve diğer terör örgütlerinin beli bükülmüş durumda. Nerede bir terörist varsa sınır içinde sınır dışında güvenlik güçlerimiz tarafından imha ediliyor. Liderimiz devlet bahçeli bizim şehitlerimize olan sözümüzdür diyerek, bu mücadeleyi başlattı ve bütün terör örgütlerinin kökünü kazımak için bugün ülküdaşlarımız görevlerinin başında ciddi bir mücadele veriyor. Çok şükür ki, karakollarımız basılmıyor, sokaklarımızda canlı bombalar patlamıyor, sokak eylemleri meydana gelmiyor. Hamdolsun ki, içeride ve dışarıda ne kadar terörist varsa güvenlik güçlerimiz tarafından imha ediliyor. Hamdolsun ki, terörle mücadelede cumhuriyet tarihinin en önemli sürecini yaşarken, dış politikada da en güçlü dönemimizi yaşıyoruz” sözlerini ifade etti.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.