Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Akkuş, Güven Tazeledi

Türk Eğitim-Sen Muş Şubesinin olağan genel kurulunda mevcut başkan Ramazan Akkuş güven tazeledi.

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Kamiloğlu sitesindeki Dernek Binasında gerçekleştirilen kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, divan kurulu üyeleri seçildi.

Kongrede Türk Eğitim-Sen Muş Şubesi’nin faaliyet raporunun okundu. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Daha sonra yapılan seçimde mevcut başkan Ramazan Akkuş, yeniden şube başkanı oldu. Yönetim Kuruluna ise; Muhammet Uğurlu, Burhan Ertürk, Fatih Sevimli, Yunus Emre Sayılgan, İbrahim Uğurlu ve Fatih Çağlayan seçildi.

Kongreden sonra gazetemize açıklamada bulunan Türk Eğitim – Sen Muş Şube Başkanı Ramazan Akkuş, “Yeni yönetim kurulumuzla daha da güçlendik. Bizlere destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Üyemiz olsun olmasın her kesim tarafından takdir edildiğimizi biliyoruz ve görüyoruz. Genel Başkanımız Talip Geylan’ın öncülüğünde ve Genel Merkez yöneticilerimizin desteğiyle Muş’ta Türk Eğitim Sen bayrağını daha ileriye taşıyacağız. İlk hedefimiz Bulanık İlçemizde yetkiyi almak ve güçlenerek bunu diğer ilçelere yansıtmak. Milli ve Manevi değerlerimiz olan Devletimizin Kuruluş İlkeleri; Türk Bayrağı ve Ülkemizin Kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sahip çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Adalet ve liyakatten ayrılmayacağız… Kimsenin karşısında eğilmeden, bükülmeden doğruları söylemeye devam edeceğiz. Bunun da bedeli olursa bu bedeli ödemeye hazır bir şube başkanı vardır. Olağanüstü Genel Kurulumuz hayırlı olsun yeni yönetim kurulumuza başarılar dilerim” dedi. HABER49

Office 365 Satın Al

İlginizi Çekebilir

Şehit Uzman Çavuş Ümit Solak son yolculuğuna uğurlandı

Muşlu şehit Uzman Çavuş Ümit Solak son yolculuğuna uğurlandı Irak’ın kuzeyindeki Avaşin bölgesinde el yapımı …