DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Tüm Bul Sev Der’den Bulanık Bilicanspor’a spor malzemesi desteği

Son Güncelleme :

19 Aralık 2022 - 13:32

Tüm Bul Sev Der’den Bulanık Bilicanspor’a spor malzemesi desteği

Bursa’da faaliyet yürüten Türkiye Bulanıklılar, Eğitim, Kültür, Sevgi, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Tüm Bul Sev Der), Bulanık Bilicanspor’a spor malzemesi desteği verdi.

Dernek Başkanı Selahattin Turan, Bulanık İlçe Stadyumu’nda bir araya geldiği sporculara spor malzemesi hediye etti.

Sporculara tatlı ikram eden Turan, gazetecilere, Bilicanspor’un pırıl pırıl yürekli gençleriyle bir araya geldiğini söyledi.

Gençlere Bursa’dan spor malzemesi getirdiklerini ifade eden Turan, şöyle konuştu:

“Bugün itibariyle Bilicanspor’a maddi ve manevi her türlü omuz vermeye söz veriyoruz. Sporcularımıza söz verdik. Sporcularımızı Bursa’da kampta ağırlayacağız. Sporcuların motivasyona destek olacağız. İnşallah bu yıl Sporcularımızın gayreti, bizlerin desteğiyle Bilicanspor’u şampiyon yapacağız. Biz onlara omuz vereceğiz, onlardan da başarı bekleyeceğiz. Dernek olarak sosyal sorumluk projeleri kapsamında sosyal farkındalığı ortaya koymaya devam edeceğiz. Gençleri kahve ve kötü alışkanlıklarından uzak tutma adına kurulan bu kulübe destek vermek boynumuzun borcudur.”

Bulanık Bilicanspor Kulübü Başkan Vekili Galip Kılınç da, “Dernek Başkanı Selahattin Turan’a kulübümüze yaptığı spor malzemeleri için teşekkür ediyoruz. Tüm Bulanıklı hemşerilerimizin Bilicanspor’a destek olmalarını bekliyoruz. Amacımız, Bulanık ilçemizin kültür ve sosyal etkinliklerle sesini duyurmak. Hedefimiz gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve spor etkinliklerinde buluşturmaktır” dedi.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.