????????????????????????????????????

Sungu Belediyesi hizmet binası yenilendi

Muş’un Sungu Belde Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, bakımsızlıktan eskimeye yüz tutmuş Belediye Hizmet Binasında yaklaşık 400 bin TL civarında harcama yaparak, binayı modern bir görünüme kavuşturuyor.

Sungu Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, bakımsız kalan Belediye Hizmet Binasında revizyona gitti. Baştan sona yenileme çalışması başlatılan binada nikah salonu, vatandaş bekleme alanı, meclis salonu, toplantı salonu, belediye başkanı makamı, memur odaları ve devlet büyükleri için bir konuk evi oluşturuldu.

AZ MALİYETLE LÜKS BİNA

Yapılan restorasyonla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, Sungu Belediyesi olarak yaptıkları restorasyon çalışmasıyla belediyeyi yeni ve modern bir görünüme kavuşturacaklarını söyledi. Binayı yıkmak yerine, maliyetini daha az tutmak kaydıyla böyle bir çalışma içerisine girdiklerini aktaran Başkan Gürtürk, “Şükürler olsun ki restorasyonun son aşamasına girmiş bulunmaktayız. Beldemiz sakinlerine en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde vermek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Belediyemize gelen vatandaşlarımızı burada en iyi şekilde ağırlayıp, en iyi hizmeti sunabilmek adına iç açıcı bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.

Belediyemizde devam eden yenileme çalışmalarında vatandaşlarımızın mağdur olmaması için hizmet binamız bahçesindeki kurduğumuz prefabrik tesiste hizmet vermeye devam ediyoruz. Orada ki alanımızda vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını giderebilmek adına tüm hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Hiçbir aksaklığa sebep vermemek için elimizden geldiğince çalışıyoruz.” dedi.

VATANDAŞA MODERN HİZMET

Hizmet binasının 3 kat olduğunu ve tamamında yenileme çalışması yap

Yeni bir binanın bize maliyeti yaklaşık 2-2,5 milyon civarında bir meblağ tutabilirken, biz yaklaşık olarak 400 bin TL harcama yaparak binamızı baştan sona yeniledik. Böylelikle yaklaşık olarak 2 milyonun üzerinde bir harcamayı kasamızdan çıkarmamış olduk. Bundan sonra vatandaşlarımıza daha güzel ve modern olan belediyemizde hizmet vereceğiz. Bununla birlikte vatandaşlarımız için sosyal ve kültürel etkinlikler de planlıyoruz.” diye konuştu.HABER49

manisa escort bayan

İlginizi Çekebilir

Hazal Öğretmen, Kapı Kapı Gezerek Köydeki Kadınlara Okuma Yazma Öğretiyor

Muş’un Varto ilçesindeki Tepe Köyü İlkokulunda müdür yetkili öğretmen olarak görev yapan Hazal Ateş Özden, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir