İYİ Parti İl Başkanı Ramazan Aşık: Bugün siyasi hayatımın en mutlu günü yaşıyorum

İYİ Parti İl Başkanı Ramazan Aşık, 40 yıllık siyasi hayatının en mutlu gününü yaşadığını belirterek, “40 yıllık birikimimi toplayıp, yeni görevimde hepimizin başarılı olması için çalışacağım”

Büyük Kent Pasajı’ndaki parti binasında düzenlenen toplantıya yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Burada bir konuşma yapan İYİ Parti İl Başkanı Ramazan Aşık, İYİ Parti’nin kendisine teklifte bulunduğunu ve ikinci teklifte kabul ettiğini söyledi. İl Başkanlığı görevini aldıktan sonra 15 gün boyunca Ankara’da kaldığını hatırlatan Ramazan Aşık, “Herhangi birinin baskısıyla değil, kendi hür irademle kabul ettim. Kabul ettikten sonra 15 gün boyunca Ankara’da kaldım. Çevremdeki herkesi, ailemi üzerime gönderdiler. Bütün zorlukları aştım ve sizin gibi güzel insanlarla birlikte ilk toplantımızı şu anda yapıyoruz. Bu partide olan herkes, bir il başkanıdır, ilçe başkanıdır, hepimiz bu partinin neferiyiz” dedi.

29 yıl önce aynı binada il başkanı olarak seçildiğini hatırlatan Başkan Aşık, “Bugün de bana bu görev verildi, bize inanarak bu görevi verdiler. Bütün köylerimize, mahallelerimizle, beldelerimizle, ilçelerimizle tek tek ilgileneceğiz. İnanıyorum ki, bu hareket bizi belli bir noktaya götürecek. Bugün siyasetimin en iyi gününü yaşıyorum. Anavatan Partisi’nde, AK Parti’de ve Refah Partisi’nde başkanlık yaptık. Şimdi ise, 40 yıllık birikimimi toplayıp, yeni görevimde hepimizin başarılı olması için çalışacağım. Ben de bir kardeşiniz olarak hepinizin elinizi değil, kolunuzu taşın altına koymanızı istiyorum” diye konuştu.
“40 yıllık siyasi hayatımın en mutlu gününü bugün yaşıyorum” diyen Aşık şöyle konuştu, “Çünkü ortada hiçbir şey yokken, bu sorumluluğu aldım. Buradan 40 yıllık tecrübemle diyorum ki, gençlerimize sahip çıkalım. Çünkü gençlik bizim geleceğimizdir. Gençlerin enerjilerini, yaşlıların ise tecrübelerini birleştireceğiz. Bu ilkeyle yola çıktık ve partimizi iyi bir yere taşıyacağız. Burasını bir okul olarak görün. Burada insan yetiştireceğiz, memleketine hizmet edecek bireyler yetiştireceğiz.”HABER49

İlginizi Çekebilir

Hazal Öğretmen, Kapı Kapı Gezerek Köydeki Kadınlara Okuma Yazma Öğretiyor

Muş’un Varto ilçesindeki Tepe Köyü İlkokulunda müdür yetkili öğretmen olarak görev yapan Hazal Ateş Özden, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir