Esnaf soğuk havada kısıtlama nöbeti tutan polislere sıcak çorba ikramı

Muş’ta faaliyet gösteren Ofis Ocakbaşı Restoran ve Woow Cafe işletmelerinin sahibi Mazhar ve Nezir Yolcu, koronavirüs tedbirleri kapsamında, soğuk havada sokağa çıkma kısıtlaması nöbeti tutan polis memurlarına sıcak çorba ikramı yaptı.

Kentte faaliyet gösteren Ofis Ocakbaşı Restoran ve Woow Cafe işletmelerinin sahibi Mazhar ve Nezir Yolcu vatandaş, halk sağlığı için kısıtlama nöbeti tutan polis ekiplerine sıcak çorba hazırladı. Uygulama noktaları ve kent merkezinde denetim yapan polisleri tek tek gezen iki kardeş esnaf, hijyenik ortamda hazırladığı çorbayı karton kaselerle onlara ikram etti. Polislerde kendilerine yapılan ikramdan dolayı kardeş esnaflara teşekkür etti.

Mazhar ve Nezir Yolcu kardeşler, “Pandemi sürecinde hava sıcaklığının sıfırın atına düştüğü bugünlerde soğukta görevi başında olan polis memurlarımıza sıcak çorba ikramında bulunduk. İnşallah verdiğimiz sıcak çorba ikramı ile güvenliğimiz sağlayan polis memurlarımızın içi ısınmıştır” diyerek her zaman güvenlik güçlerinin yanında olduklarını ifade ettiler.HABER49

İlginizi Çekebilir

Hazal Öğretmen, Kapı Kapı Gezerek Köydeki Kadınlara Okuma Yazma Öğretiyor

Muş’un Varto ilçesindeki Tepe Köyü İlkokulunda müdür yetkili öğretmen olarak görev yapan Hazal Ateş Özden, …